Skocz do zawartości
Forum

Jak zdrowo i w szybko schudnąć z ud?


Gość majaa190

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym, że bardzo chciałabym schudnąć, ale niestety nie wiem jak mam się do tego zabrać. Poza tym bardzo chciałabym aby moje nogi były chudsze. Mam umięśnione uda co wcale mi się nie podoba. Chciałabym mieć nogi jak modelka . Teraz ważę 51,5 kg a mój wzrost to 168 cm. Mam 14 lat . Bardzo chciałabym osiągnąć wagę 48 kg . Nie jem nic po 19 i ograniczam słodycze . Nie jadam kolacji jak już to jakieś jabłko . Czasem zdarzy się, że zjem coś na tą kolację . NIe polewam tłuszczem ziemniaków, nie piję gazowanych napoi. Tylko wodę i sok frugo. Ale częściej wodę. Staram się jeść pieczywo ciemne. Jeśli chodzi o moją aktywność fizyczną to myślę, że jest w normie. Ćwiczę na wf-ach . Mam wg 4 h w tygodniu. Ze szkoły do domu chodzę pieszo. Mam jakieś 10 minut. Chodzę też często na spacery . Bardzo proszę o pomoc . Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Gość tu...ka

Witam;)
Poszkujac czegoś w internecie znalazłam tą stronę i bardzo mnie zaintrygowała. Na początku powiem, ze mam 14 lat i nie jestem zbytnio zadowolona ze swojej sylwetki oraz wagi. Moim celem jest zacząc zdrwiej sie odżywiać i ćwiczyc regularnie, aby stracić nieporządane kilogramy, jednak najbardziej zalezy mi na płaskim brzuchu. nie chce się wieć głodzić ani odchudzać bo podobno w moim wieku to złe rozwiązanie, chciałabym jednak pozbyć się tych paru kilogramów wysiłkiem i dobrze dobraną dietą. Aktualnie waże 53 kilogramy jednak moja waga jest dość ruchoma. Mam 1.53 wzrostu więc nie jestem zbytnio wysoka a przy takich osobach jeszcze bardziej widoczne są nadmierne kilogramy. Nie orientuje się ile powinnam ważyć, ani jaka waga była by dlamnie dobra. Prosze więc o pomoc, bo owszem sama próbowałam już przejść na zdrowe odzywianie ale nie mam pojęcia od czego zacząć i jak to wszystko pogodzić z moim apetytem... Mam nadzieje ze znajdzie się tu ktoś kto będzie wiedział co powinnam zrobić i jaką ditetę stosować. Na ogół jem 5 posiłków dziennie, jdnak uważma, że posiłki które zjadam są zbyt obfite. Ostatni posiłke zjadam przeważnie około godziny 19/20 jednak nie pilnuje tych godzin i zdarza się, że zjem coś o późnej porze. Moj największy problem to chyba słodycze i zbyt wielkie łakmostwo.... Naprawde nie wiem jak sobie z tym radzic bo chociaż nie ejstem gruba boje się, ze nic nie robiąć zpewnoscią bede.

Odnośnik do komentarza

Zacznij uprawiać sport, nie masz nadwagi wiec zwiększona porcja ruchu powinna Ci wystarczyć. Zrezygnuj z autobusów i chodź do szkoły na piechotę albo jeździj rowerem. W domu też postaraj się mniej siedzieć przez komputerema wiecej biegać po dworze, zawsze mozesz isć pojeździć na rolkach, rowerze, czy iśc na spacer.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Dieta indywidualna

Zdecydowałam się na dietetyka, ale bałam się, że będę musiała zrezygnować ze wszystkiego co lubię. Na szczęście w przeciwieństwie do pudełek, tutaj mam duży wpływ na to co jem. Pani z Foodwise - portalu, na którym ładuje się informacje o sobie i badania a potem dietetyk kliniczny specjalnie dla mnie dietę – wyeliminowała sporo moich błędów żywieniowych. https://www.foodwise.pl/strefa-pacjenta spróbujcie. Dla mnie działa, może dla reszty z was też będzie. Byłam w szoku, że w dwa miesiące mogę zrzucić prawie 10 kg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...