Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę jeść taka owsiankę ?


Gość Danusia2918

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danusia2918

Czy mogę jeść taka owsiankę codziennie na drugie śniadanie, pierwsze sniadanie to zazwyczaj jakaś jajecznica lub dwie kanapki pełnoziarniste z jakaś chuda szynka.
2 łyżki płatków owsianych górskich, dwie łyżeczki otrębów owsianych , jedna łyżeczka otrębów pszennych, jedna łyżka siemię lniane, jedna łyżka amarantusa,pół łyżeczki wiórków kokosowych wsypane do miseczki , zalane wrzatkiem ,miseczkę przykrywamy talerzykiem i odstawiamy na noc. I jednego dnia rano dodaje jogurt naturalny i truskawki i wszystko blenduje następnie wrzucam odrobine migdały, orzechy włoskie, pestki dyni,slonecznik , nasiona chia i nasiona goi. I spożywam w formie koktajlu. A innego dnia zalewam mlekiem dodaje jabłko i odrobine migdały, orzechy włoskie, słonecznik, pestki dyni , nasiona chia i nasiona goi i spożywam w formie owsianki. Wiem , ze każdy z tych produnktow jest zdrowy ,ale nie wiem jak to wyglada po ich połączeniu ? Czy to jest dobre rozwiązanie na śniadanie ? Czy żadne składniki czy produkty się wzajemnie nie wytracają i zle nie działają ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...