Skocz do zawartości
Forum

Czy nabiał mnie uczula?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnię zdrowej diety , przy wzroście 170 cm ważyłam z jakieś 75 kg , słyszałam docinki , sama wiedziałam że muszę coś zmienić , na początku wprowadziłam te złote reguły więcej warzyw , owoców produkty z pełnych ziaren i chude białko z drobiu czy indyka , zaczęłam jeździć na rolkach i co schudłam z 5 kg , tyle tylko że nie było to zadowalające , zaczęłam się głodzić gdy ważyłam 65 kg bo teoretycznie nie miałam złego bmi ale mój organizm we wnątrz miał nadal zły skład mało mięśni , dużo tłuszczu ,wypijałam ogromne ilości wody , jadłam tylko 500 kcal dziennie , szklankę owsianki na wodzie z cynamonem a na kolacje jedno jajko , teraz zaczęłam już normalnie jeść ale czuje że przy normalnej wadze znów pojawia się problem więcej tłuszczu mało nięśni warzę 60 przy 170 cm , najlepiej wyglądałam ale najgorzej się czułam warząc 54/53 kg , nwm może powinnam więcej ćwiczyć jakiś brzuszków planków na mięśnie , pozatym chyba nabawiłam się alergi pokarmowych , co bym nie zjadła powoduje u mnie opuchnięty wydęty brzuch , odstawiłam nabiał , ale czuję że to nie tylko on mnie uczula

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...