Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 3 kg w miesiąc?


Gość Karolina 2294

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina 2294

Witam. Mam 25 lat. Ważę 58,5kg przy wzroście 160cm. Wiem, że nie jestem grubą osobą, ale ciągle źle się czuję ze zwisającym brzuszkiem, boczkami i nie ładną pupą. Może gdybym była wyższa wyglądało by to inaczej a teraz jakoś źle się czuję sama ze sobą. chciałabym zrzucic chociaż 3 kg w miesiąc tym bardziej, że zbliża się lato i chciałabym się pokazać w stroju kąpielowym bez żadnego wstydu. ostatnio mam obsesję na punkcie czytania o różnych dietach. Staram się jak mogę. Mam słabą motywację, ale jem w miarę zdrowo, piję 1-1,5l wody co dzien plus herbatki czerwone, zielone. Jedyny problem to ćwiczenia. Jestem leniwa co do ćwiczeń :( Raz czy dwa w tygodniu tylko ćwiczę na rowerku stacjonarnym lub ćwiczenia z Mel B. Co mogę jeszcze zrobić aby w szybkim czasie zgubić chociaż 3 kg?

Odnośnik do komentarza

Zaczynasz wchodzic w wiek w ktorym sama dieta to nie wszystko.

Niestety lub stety nasze cialo jest ksztaltowane poprzez nasze miesnie w zwiazku z tym fajna pupa i plaski brzuch zwiazane sa z miesniami ktore je spinaja a nie da sie nadac ksztaltu miesniom jedynie poprzez niejedzenie.

-Brzuszki, spinki, swiece bez kladzenia nog na podloge, odpoczynek samuraja rolka to na brzuch.
-Żabki, przysiady, podskoki z kleczenia na 1nodze z rekami nad glowa ze zmiana nogi, wskoki na skrzynie to na uda i posladki.

Nie zapomnij o plecach bo zgarbione i wiotkie plecy u laski to tez nic smacznego dla chlopaka.

W domu ciezko sie zmotywowac do cwiczen, latwiej w klubie sportowym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...