Skocz do zawartości
Forum

Efekt jojo po diecie south beach


Gość wioleczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wioleczka

witam :) mam 26 lat i ważę 71 kg ,164 wzrostu.obecnie przebywam za granicą , w ciągu 3 lat przytyłam 13 kg.stosowałam dietę soutch beach , przy której schudłam 6 kg w ciągu 4 tyg, po czym w ciągu 7 miesięcy z powrotem wróciło mi te 6 kg i 3 więcej !( w tym samym czasie rzuciłam palenie nie palę 6 miesięcy) problem jest że nie mogę poradzić sobie z dietą,ciężko mi wrócić do dawnej wagi 58kg :/ od tygodnia zaczęłam jeść regularnie, ale nic mi to nie wychodzi bo nie widzę rezultatu.POTRZEBUJĘ POMOCY :( dziękuje

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie to proces, nie możesz oczekiwać natychmiastowego cudu. Przede wszystkim musisz zmienić swoje zwyczaje żywieniowe. Jedz regularnie, mniejsze porcje, unikaj słodyczy, pij dużo wody. Ponadto, powinnaś zacząć ćwiczyć. Polecam bieganie, rowek, basen. Siłownia do modelowania poszczególnych partii ciała. Musisz robić wszystko systematycznie. W końcu się przyzwyczaisz i pokonasz lenia :) Na pewno rzucenie palenia wpłynęło na dodatkowe kilogramy, ale to dobrze, że ten krok masz już za sobą. Musisz być wytrwała a wierze, że w końcu zobaczysz efekty i powiesz sobie, że było warto!

Odnośnik do komentarza
Gość shape 2d

Witam.
Skoro waga Ci powróciła to znaczy, że nie najlepiej sie odżywiasz. Jesli pogubiałś sie w zdrowym odżywianiu to proponuje pomoc konsultanta. . Owszem proces torszkę trwa bo skoro zdrowe odzywianie to tez zdrowe odchudzanie. Ale zobaczysz, że będzie ok. W końcu nie ma to jak chudnąć z kimś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...