Skocz do zawartości
Forum

Jak ćwiczyć na siłowni i jaką zastosować dietę aby schudnąć?


Gość Dawid192837

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid192837

Witam
Jestem Dawid mam 17 lat 186 cm wzrostu i ważę 95kg. Zapisałem się niedawno na siłownie lecz nie wiem za bardzo jakie ćwiczenia wykonywać aby schudnąć. Jeżeli macie dla mnie jakieś wskazówki co do ćwiczeń i dobrania odpowiedniej diety to piszcie śmiało

Odnośnik do komentarza
Gość Koleżankazpomocą

Jeżeli chcesz schudnąć to najlepszym sposobem są ćwiczenia aerobowe. Na pewno bierznia, odpowiednie tempo dostosowane do ciebie ( nie przesilać się na początek) i ok 30-40 minut biegać na rozgrzewkę. Następnie orbitrek ustawiony na odpowiednie obciążenie i też ok 30 minut. Dzięki tym urządzeniom pracują twoje wszystkie mięsnie i spala sie tłuszcz. Nie proponuje Ci ćwiczeń ze sztanga ( obciążnikami) ponieważ one powodują rozbudowe ciała a nie zmniejszenie. Jedynie przy małym obciązeniu duża ilość powtórzeń może cos pomoc. Można również pojeździć na rowerku. Dodatkowo ćwicz sobie brzuch np z Tabata. Ćwiczeń na mięsnie brzucha jest bardzo dużo. Więc proponuje poczytać trochę na ten temat żeby nie popełniać błedów przy robieniu, bo to ważna sprawa. Do tego zero słodyczy i napojów gazowanych. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Gdy zaczynałem chodzić na siłownie do Saturn Fitness Bielany to wziąłem sobie 5 sesji z trenerem personalnym i go wypytałem o różne mity z netu oraz nauczyłem się techniki trenowania oraz jak układać sobie trening bo z netu się nie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Gość lucjakaczucha

Jak zaczynałam swoją przygodę z dietą, odchudzaniem i siłownią też miałam wiele pytań, które pozostawały bez odpowiedzi. Lubię mieć jasne i klarowne sytuacje, zatem rozejrzałam się z kimś kto będzie trzymał pieczę nad moimi poczynaniami i ewentualnie wskaże mi co robię nie tak. Sporo znajomych polecało mi trenera Adama Zająca. Do dziś jestem sobie wdzięczna, że poszłam właśnie do niego. Dostałam sporo cennych rad, wskazówek i motywacji, a moja waga pokazuje 17kg na minusie. Gdyby ktoś chciał namiar to proszę - https://rabbit4body.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...