Skocz do zawartości
Forum

Tycie i wypadanie włosów a choroba metaboliczna


Gość Elka866

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i szczerze to już głupieję kompletnie. Od 3 miesięcy jestem na diecie odchudzające + 3 razy siłownia w ciągu tyogdnia. Biorę spalacz tłuszczu . Niestety bez powodzenia waga nawet nie drgneła. A wręcz przytyłam.
Do tego włosy wypadają mi garściami i mam przesuszoną skórę twarzy i bolesne mieisączki. Jednak badania TSH jest prawidłowe, hormony płciowe są też ok. Jestem załamana bo tyję zamiast chudnąć, gromadzę wodę niezależnie od fazy cyklu. Ostatnio koleżanka podpowiedziała mi że to może byc jakaś choroba metaboliczna.... tylko jaka? Czekam na wizytę do endkokrynologa, choć szczerze mam dosyć biegania po lekarza bo każdy stwierdza że muszę przejść na diee i ćwiczyć, co robię i nie obijam się ani nie łamię diety.
Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie badania miała Pani wykonane. Czy oprócz TSH miała Pani także badanie poziomu hormonów tarczycy? Opisane przez Panią objawy mogą mieć bowiem wiele przyczyn. Szczegółowa diagnostyka przeprowadzona pod okiem specjalisty endokrynologa bez wątpienia wskaże konkretną przyczynę i umożliwi właściwe leczenie. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...