Skocz do zawartości
Forum

Poranny kaszel i osłabienie


marzan

Rekomendowane odpowiedzi

codziennie rano wstaję i mam kaszel i jestem ogólnie osłabiony,ale ten kaszel naprawdę mnie martwi. Najlepsze jest to że wszystkie wyniki mam dobre wynik LYM = 3,5 czyli normalnie wszystkie inne badania krwi nic nie wykazały złego. Prześwietlenie płóc ok! wiec skąd ten ciągły kaszel ? co to jest ? Czy to cos poważnego? jestem osobą niepalącą nie palę już ponad 11 lat.
Proszę o pomoc i dziękuję wszystkim za poświęcony mi czas
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mężczyzna 35 lat
Witam chciałbym uzyskac informacje dotyczącą zauważonego stanu.
Codziennie rano jak tylko wstanę czyli zmienię pozycje z leżącej na stojącą zaczynam kaszleć !!! trwa to chwile i przestaje. Ale cxały czas czuje dziwne osłabienie i mam wrazenie ,,ROZPIERANIA,, w klatce piersiowej. Nie mam przy tym goraczki . Czasami wieczorem wynosi ona 37 stopni. Ale zauważyłem że kiedy zaczynam pic zimne napoje zaraz dostaje kaszlu !!! co bardzo mnie niepokoi . Stad moje pytanie,czy z podanego opisu idzie wywnioskować cokolwiek??? Jakies przypuszczenie chorobowe? Wyniki krwi w miesiącu lutym nie wykazaly nieprawidlowosci a ekspert ocenił wartości na ,, Normę,, dlatego bardzo proszę o radę czy to cos poważnego? Poniżej wyniki krwi

podane wyniki były robione jednocześnie wyniki podano na jednej kartce

*1PT czas 16.7 s
1PT WSK. 84%
*1PT INR 1.21
1Pt FIBR 3.48 g/l

1APTT czas 32.4 s
1APTT RATIO 0.95

WBC 9.3
LYM 3.5
MON 0.8
GRA 5.0
LYM % 37.2
MON % 8.5
GRA % 54.3
RBC 5.46
HGB 18.1
HCT 51.6
MCV 94,5
MCH 33.2 JEST POGRUBIONY!!! FLAGA H
MCHC 35.1
RDW 13.4
PLT 329
MPV 8.9

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie i dziekuje za poswiecony czas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...