Skocz do zawartości
Forum

Problemy z zasypianiem i silne zawroty głowy


Gość wi...ak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 19 lat.Od niecałego miesiąca ciężko jest mi zasnąć.Kładę się spać dopiero ok 5 nad ranem i przesypiam cały dzień.Nie ukrywam,że mam od niedawna parę problemów osobistych i jestem bardzo przytłoczona,nie wychodzę z domu w dzień.Straciłam kompletnie apetyt.Jadam 1-2 posiłki dziennie.Mam od niedawna straszne zawroty głowy bardzo się tego boję.Ostatnią miesiączkę dostałam normalnie,gdyż miałam podejrzenia o ciążę,lecz wykluczyłam je poprzez dostanie miesiączki. Od paru miesięcy moja miesiączka bardzo się opóźniła wcześniej występowała co 28dni teraz 32-35.Lecz bardziej mnie zastanawia i martwi moje samopoczucie i głównie bardzo silne zawroty głowy.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości najprawdopodobniej mają związek z Pani problemami osobistymi. Skutkuje to osłabieniem apetytu, zaś nieprawidłowe odżywianie (niedostateczne) objawia się zawrotami głowy oraz problemami ze snem. Proszę pomyśleć jak może Pani wybrnąć z trudnej sytuacji - może pomocna okazałaby się rozmowa z psychologiem. Rozwiązanie problemów powinno przynieść poprawę stanu fizycznego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...