Forum Zdrowie

Jak zmniejszyć rozmiar biustu?

~do...ka

~do...ka

Witam serdecznie. Moj problem polega na tym, ze mam duzy biust, wrecz ogromny. Mam 22lata, jestem bardzo szczupla a miseczka biustonosza J. Bardzo chcialabym prosic o porade co mam zrobic aby piersi zmalaly. Oczywiscie operacja wykluczona. Moze istnieja jakies cwiczenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

DoctorQuinn

DoctorQuinn

Witam!
Jedyną drogą do zmniejszenia biustu jest zabieg operacyjny. Niestety nie ma innych metod. Proszę jednak pamiętać, że w wybranych przypadkach jest to zabieg refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

25895 doctorquinn Kobieta, 32 lata, Lublin
Kaja

Kaja

juz o tym bylo jest refundowany jesli biust obciaza kregoslup ale dziewczyny pisaly ze jedna piers a druga po pol roku

230 kaja Kobieta, 46 lat, Tychy
Lola01

Lola01

to jest biustonosz z miseczką J? nawet nie wiedziałam musza być gigantyczne...

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 34 lata, Wawa
Fryderyk_2

Fryderyk_2

Myślę, że masz problem psychologiczny a to oznacza, że zmniejszenie biustu nie jest rozwiązaniem problemu. Chyba, że rzeczywiście jest to jakiś ekstra gigantyczny biust, to może negatywnie działać na kręgosłup. Jestem ciekaw, czy NFZ zrefundowałby taki zabieg. Szczerze w to wątpię. Szczupła sylwetka i duży biust to nie tylko walory natury wizualnej/seksualnej, ale również super wiadomość dla dziecka, głodne na pewno nie będzie :-)

84936 fryderyk-2 Mężczyzna, 39 lat, Południe POL
~Deszczowa Piosenka

~Deszczowa Piosenka

i tu się mylisz Fryderyku bo duży biust wcale nie oznacza tego, że jeśli kobieta będzie miała dziecko to będzie w stanie je wykarmić. to nie jest tak duży biust dużo mleka. Ilość mleka w piersiach kobiety zależy od dużej liczby czynników, po za tym nie tylko ilość ale i skład jest bardzo ważny