Forum Zdrowie

Co na poprawę koncentracji?

~Arielllka

~Arielllka

Dzień dobry, szukam jakieś sposobu na poprawę koncetracji dla osoby w wieku 65 lat, chodzi o moją babcię ostatnio zauważayłam, że ma mniej energii, nie chce jej się wychodzić a do tego ma problemy z rozwiązywaniem krzyżówek, a wcześniej uwielbiała t robić i szło jej bardzo sparwieni. Może jakieś ćwiczenia, witaminy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zosiadf

~Zosiadf

Moim zdaniem należy wprowadzić jakieś ćwiczenia, może bardziej wymagające krzyżówki? Dobrze też zastosować żeńszeń albo jakieś witaminy z nim. Ostatnio kupowałam dla mamy geriamoc to właśnie witaminy i żeńszeń. Cena za duże opakowanie wychodzi bardzo dobra a efekty są:)

~RzakeL

~RzakeL

Ja polecam odwiedzić kardiologa i neurologa i to koniecznie. Ważne by dużo chodziła,piła i zdrowo się odżywiała w tej sytuacji. Koniecznie ruch i nie dać się zbywać. Niedotlenienie prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu które już mogą zachodzić jeśli sprawność umysłowa spada.

~Mainka

~Mainka

To geriamoc zdecydowanie pomoże. Babcia to bierze i to wyraźnie pomaga także na inne rzeczy. Jest bardziej żwawa. ja jej to podbierałam przed sesją i mnie także pomogło z koncentracją i przyswajaniem materiału.

~AnnaHu

~AnnaHu

Ostatnio moja babcia miała problemy z koncentracją i pani w aptece powiedziała mi że dobre będzie coś z żeńszeniem bo on pomaga właśnie w problemach z koncentracją. Kupiłam wtedy witaminy geriamoc bo wychodziły bardzo korzystnie cenowo, babcia bierze 2 miesiace i dużo lepiej z jej koncentracją. ·

~everka1

~everka1

Przez jakiś czas brałam geriamoc żeby wspomóc pamięć i rzeczywiście pomogło, brałam ponad 3 miesiące i czuję się znacznie lepiej, mam więcej energii i poprawiła się tez moja koncentracja. Skład tych witamin jest bogaty , zawiera najważniejsze witaminy i minerały potrzebne w codziennej diecie.

~sofijanna

~sofijanna

Jakiś czas używam Geriamoc, wiele ważnych witamin jest w jednej kapsułce po dłuższym stosowaniu czuje się skutki wzmocnienia, poza tym na pewno poprawiła mi się pamięć i koncentracja :)

~McLina

~McLina

Gdybym cos takiego chciała zastosować przed sesją, to ile czasu wcześniej musiałabym brać geriamoc? Ma to w ogóle sens?

~Alicja61

~Alicja61

Polecam suplement herbaya na koncentrację. Sama go biorę i moim zdaniem działa doskonale. Nie jestem już najmłodszą osobą ale nadal jestem aktywna zawodowo. Dla mnie suplementy są bezpiecznym i sprawdzonym rozwiązaniem.

~Miłłka

~Miłłka

Dobrze wzmacnia pamięć i poprawia koncetrację Ginkgo Biloba z doz.pl Różnica jest dosyć szybko zauważalna. Jeszcze niedawno musiałam sobie na kartce zapisywać zakupy, nawet takie średniej wielkości. Teraz nie mam problemu z zapamiętaniem, co chcę kupić.

Kashmira

Kashmira

Przede wszystkim orzechy :) Na serio piszę. Kilka razy już widziałam wzmianki o tym rzecz orzechy poprawiają koncentracje. Zdrowe są, więc nic ci się nie stanie o ile nie masz alergii :)

215068 kashmira Kobieta, 30 lat, Krzyż
~Bi2bi

~Bi2bi

McLina - ma sens, ale przynajmniej dwa tygodnie wcześniej musisz zacząć to brać. Tak było u mnie, ale to też jest kwestia indywidualna. Sama wyczujesz, kiedy poprawi sie lepsza koncentracja.