Skocz do zawartości
Forum

Co na poprawę koncentracji?


Gość Arielllka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, szukam jakieś sposobu na poprawę koncetracji dla osoby w wieku 65 lat, chodzi o moją babcię ostatnio zauważayłam, że ma mniej energii, nie chce jej się wychodzić a do tego ma problemy z rozwiązywaniem krzyżówek, a wcześniej uwielbiała t robić i szło jej bardzo sparwieni. Może jakieś ćwiczenia, witaminy?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem należy wprowadzić jakieś ćwiczenia, może bardziej wymagające krzyżówki? Dobrze też zastosować żeńszeń albo jakieś witaminy z nim. Ostatnio kupowałam dla mamy geriamoc to właśnie witaminy i żeńszeń. Cena za duże opakowanie wychodzi bardzo dobra a efekty są:)

Odnośnik do komentarza
Gość RzakeL

Ja polecam odwiedzić kardiologa i neurologa i to koniecznie. Ważne by dużo chodziła,piła i zdrowo się odżywiała w tej sytuacji. Koniecznie ruch i nie dać się zbywać. Niedotlenienie prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu które już mogą zachodzić jeśli sprawność umysłowa spada.

Odnośnik do komentarza
Gość Mainka

To geriamoc zdecydowanie pomoże. Babcia to bierze i to wyraźnie pomaga także na inne rzeczy. Jest bardziej żwawa. ja jej to podbierałam przed sesją i mnie także pomogło z koncentracją i przyswajaniem materiału.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio moja babcia miała problemy z koncentracją i pani w aptece powiedziała mi że dobre będzie coś z żeńszeniem bo on pomaga właśnie w problemach z koncentracją. Kupiłam wtedy witaminy geriamoc bo wychodziły bardzo korzystnie cenowo, babcia bierze 2 miesiace i dużo lepiej z jej koncentracją. ·

Odnośnik do komentarza

Przez jakiś czas brałam geriamoc żeby wspomóc pamięć i rzeczywiście pomogło, brałam ponad 3 miesiące i czuję się znacznie lepiej, mam więcej energii i poprawiła się tez moja koncentracja. Skład tych witamin jest bogaty , zawiera najważniejsze witaminy i minerały potrzebne w codziennej diecie.

Odnośnik do komentarza

Dobrze wzmacnia pamięć i poprawia koncetrację Ginkgo Biloba z doz.pl Różnica jest dosyć szybko zauważalna. Jeszcze niedawno musiałam sobie na kartce zapisywać zakupy, nawet takie średniej wielkości. Teraz nie mam problemu z zapamiętaniem, co chcę kupić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...