Skocz do zawartości
Forum

Od paru dni miewam problemy z głową.


Gość Vegas125

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Piszę tu, iż jestem dość przerażony moim aktualnym stanem. Ale może po kolei. Mam na imię Kacper, mam 16 lat. Zacząłem tak naprawdę dojrzewać dość niedawno, gdyż mutację, oraz porost włosów na ciele zauważyłem dość niedawno (kwestia kilku miesięcy, nie więcej niż 5). Ostatnimi czasy miewam dziwne skoki nastroju. Potrafię być niesamowicie radosny, a pewnym momencie staje się pesymistycznie nastawiony do wszystkiego co mnie otacza. Jest to dość uporczywe i w żadnym wypadku nie sprzyja to mojej kondycji psychicznej. Poza tym momentami zdaje mi się, że jestem w obcym miejscu. To znaczy nie dosłownie, całość polega na tym, że wszystko co zawsze mnie cieszyło stało mi się obce. Nie udzielam się zbytnio ze znajomymi, miewam samotne dni, ale wątpię że ma to jakiś wpływ na mój dość dziwny stan. Kiedy trafia mi się sytuacja w której naprawdę negatywnie na wszystko patrze, wtedy potrafię unikać tej czynności. To znaczy przykładowo, gdy leżałem sobie w pokoju na łóżku o danej porze dnia będąc negatywnie nastawionym do otoczenia, tak następnego dnia o tej samej porze dnia nie jestem w stanie położyć się na łóżko, bo przychodzą mi myśli jak źle czułem się poprzedniego dnia robiąc to samo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...