Skocz do zawartości
Forum

Czy kolana mogą boleć przez zbyt duże obciążenie?


Gość F...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, a raczej Dobry Wieczór. Od dłuższego czasu zmagam się z bólem kolan podczas wykonywania czynności na stojąco/kucając/chodząc. Teraz zdarza się nawet przy leżeniu czy siedzeniu. Wtedy kolana dają o sobie znać i następuje kłujący (w sumie nie wiem jak to określić) ból. Codziennie mam do przejścia około 400 metrów na autobus i dla nich to naprawdę wyczyn w niektórych dniach. Później mogę zaobserwować siniaki na kolanach, z boku również. Gdzie do tej pory mnie to nie dziwiło, teraz siniaki pojawiają się w innych miejscach nawet wtedy, kiedy o nic nie uderzyłam. Mój organizm słabo sobie radzi z gojeniem się wszelkich ran (gdzie po obdarciu przez buty w Wielkanoc nadal mam moce ślady, że tam się coś stało). Czy kolana mogą boleć przez zbyt duże obciążenie? Przy wzroście 169 ważę około 55 kilogramów, więc obstawiam, że to raczej nie jest problemem. W takim razie jak przekonać rodziców, by jednak pojechać do jakiegoś specjalisty, no i do jakiego, i jakie badania zrobić, by mieć stuprocentową pewność, co jest tego powodem?

Odnośnik do komentarza

Kolana na pewno nie bolą w wyniku przeciążenia. Waga w stosunku do wzrostu dobra. Musisz się udać do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania morfologia, mocz, ob, crp, czynnik rematoidalny. Nikt tutaj Cię nie zdiagnozuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...