Skocz do zawartości
Forum

Co jest powodem czerwienienia twarzy od temperatury?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam na imię Dominika i mam poważny dla mnie problem. Mam czerwoną twarz. Wychodzi mi najczęściej od ciepła i wtedy robi mi się ciepła i czerwona. często mam suchą skórę na twarzy i strasznie mnie piecze gdy nakładam krem (używam kremu Dexeryl). Boję się używać nowych kosmetyków, ponieważ jeżeli nie spodoba się on mojej twarzy to robi mi się czerwona. Moja wieczora rutyna: myję twarz mydłem z serii Oillan med , a następnie nakładam krem. A kiedy się budzę często moja twarz jest blada jak ściana, myję twarz i kremuję ją kremem. Używałam już pełno kremów tylko że one nie pomagały: Cetaphil, Mixa, AA i Oillan. Z trzy miesiące temu byłam u dermatologa. I tam mi powiedziano że to jest trądzik różowaty tylko ze wszystkie kosmetyki, które mam na trądzik też powodują zaczerwienia: żel do mycia pharmaceris, i emulsja rozex. Teraz miałam wizytę u alergologa i za miesiąc będę miała robione testy. Ja nawet nie wiem czy to są problemy dermatologiczne czy alergologiczne. Bardzo dużo płakałam już przez moją twarz. Czy jest możliwe że te problemy mi znikną. Bardzo się krępuję ponieważ w szkole nikt nie mam takiej twarzy. Nie mogę jej zakryć makijażem. Czy jadę miała tak już zawsze?. Jakiego kremu mogą używać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...