Skocz do zawartości
Forum

Płuca serce


Gość Jakub 15 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jakub 15 lat

Witam. Mam 15 lat. Ostatnio mam taki problem. Jest mi duszno i boli mnie z lewej strony klatki piersiowej. W dodatku mam takie dziwne uczucie jakby mi coś w gardle podczas oddechu "wybuchało" lub strzelało"cieżko bardzo mi to nazwać. Po chwili przestaje ale trochę mnie zastanawia z jakiej to przyczyny. Mam też takie uczucie jakbym czuł bicie swojego serca. Niby bije równo ale i tak się boję. Siedzę normalnie w szkole lub leżę i czuję dość mocno jak bije. Dodam również że jestem alergikiem. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

No coż powiem ci ze rowniez mam 15lat i gdy wyskoczy mi jakis objaw to juz sprawdzam wszystkie gatunki raka. :D moja odpowiedz bedzie bardziej poradą niz radą. Spróbuj sie uspokoic nie mysl o niczym złym byc moze serce ci wali z powodu stresu? Jeśli objawy po kilku dniach nie ustąpiu to powiedz rodzicom oni będą wiedzieli co robić.Trzymaj się rówieśniku :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jakub 15 lat

No widzę że masz jak ja. Ja też od razu zaczynam się bać nawet że umrę. Postaram się uspokoić i nie myśleć ale moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie udać się do lekarza i się porządnie zbadać na serce i układ oddechowy. Dzięki za rade trzymaj ;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...