Skocz do zawartości
Forum

Czy krwawienie z odbytu może świadczyć o szczelinie w odbycie?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam 17lat. 3 lata temu krwawilam z odbytu i lekarz stwierdził szczelinę odbytu .Przez pewien czas był spokój.Od kilku miesięcy dalej krwawię.Krew jest na papierze i na muszli.Dodatkowo mam wzdęcia cokolwiek zdjem, pobolewa mnie brzuch z lewej strony i w dole, mam gazy ,czasem z odbytu wycieka ciemna krew i jasnobrązowa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Ostatnio oddaje stolec nawet 5 razy dziennie i towarzyszy temu ból odbytu.Czy to nadal to szczelina ?Jeśli nie to co ?Jak sobie radzić?

Odnośnik do komentarza

A na jakiej podstawie stwierdził lekarz szczelinę i czy były robione jakieś badania? Powinieneś zgłosić się do lekarza.Nie można tego bagatelizować.Objawy mogą świadczyć o stanie zapalnym jelit.Powinna być koniecznie przeprowadzona kolonoskopia.

Odnośnik do komentarza
Gość lenna3355

Szczelina odbytu nie jest takim częstym schorzeniem Poza tym dziwię się,że lekarz nie zrobił podstawotych badan. Stawiałabym albo na stany zapalne jelit albo na hemoroidy ( które są najbardizej prawdopodobne, szczegolnie jeśli odczuwasz pewien dyskomfort w okolicach odbytu). Propnowałabym zmienić lekarza, ewentualnie warto byłoby kupić sobie jakąś dobrą mieszankę ziołową na takie problemy ( jak procto vitale).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...