Skocz do zawartości
Forum

Kiedy będę mieć operację penisa?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat, mój penis we wzwodzie ma koło 16 cm, lecz nie w tym problem. Juz od dawna widze to, że w zwodzie po prostu skórka nie zsuwa się z żołędzia, mam raczej po prostu stulejke, lub krótkie więzadło. Chyba to i to podlega operacji, mam pytanie co mam w tym momencie zrobić. Udać się do lekarza rodzinnego żeby dał mi skierowanie do urologa i on postawi diagnoze? I po postawieniu diagnozy ile czeka się na operacje jak się chce wykonać bezpłatnie mieszkam w Warszawie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość mikron444

Jak chciałem iść w warszawie do urologa w kwietniu na NFZ to podali mi termin na koniec sierpnia.A to tylko wizyta,ile się czeka na zabieg ? Nie mam pojecia pewnie też dobre kilka miesiecy. Stanowczo radzę ci coś takiego robić prywatnie.Wizyta u urologa to około 150-200 zł,zabieg wędzidełka 600-800 zł i jest banalnie prosty.Co do cen stulejki sie nie orientuje.W moim przypadku od wizyty do zabiegu minęły 3 tygodnie i to tylko dlatego że było dużo osób a typek przyjmował 2 razy w tygodniu.Serio się opłaca prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...