Skocz do zawartości
Forum

Rehabilitacja po zwichnięciu rzepki


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu takie pytanie na forum a nie u lekarza ? Myślę, raczej ze to on powinien ci odpowiedzieć na tego typu pytanie, A jak juz zdecydujesz się na rehabilitacje to bardzo polecam ośrodek RehaExpert jak jesteś z Krakowa. Kolejek nie ma, a ceny sa bardzo przystępne.

Odnośnik do komentarza

No niestety ale sytuacja obecnie jeśli chodzi o rehabilitację na fundusz wygląda dramatycznie. Sama miałam ostatnio pewną nieprzyjemną sytuację, nie bedę się tutaj dokładnie rozpisywać o tym co mi się stało, ale potrzebowałam pomocy fizjoterapeuty. O ile do lekarza ortopedy dostałam się w miarę szybko bo miałam skierowanie na cito to na rehabilitację miałam wielki problem z zapisaniem się. Terminy były tak odlegle, ze nie mogłam sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie i postanowiłam jednak zapisać się prywatnie. Kosztowało mnie to sporo kasy, ale przynajmniej mi pomogło. Jeśli szukalibyście dobrego gabinetu rehabilitacji w Krakowie, to polecam Fizjoter: https://fizjoter.pro/ - powinni się tam na pewno Wami dobrze zająć.

Odnośnik do komentarza

no to prawda rehabilitacja z nfz to masakra jakaś, strasznie nas w tym kraju traktują, ja żeby się rehabilitować i żeby mieć w miarę szybki termin to wykupiłam sobie pakiet elite w medicover, tam mam 30 rehabilitacji w roku, opieka tam jest naprawdę na poziomie, nie czeka się wieki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...