Forum Zdrowie

Rehabilitacja po zwichnięciu rzepki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Giselle22

~Giselle22

A czemu takie pytanie na forum a nie u lekarza ? Myślę, raczej ze to on powinien ci odpowiedzieć na tego typu pytanie, A jak juz zdecydujesz się na rehabilitacje to bardzo polecam ośrodek RehaExpert jak jesteś z Krakowa. Kolejek nie ma, a ceny sa bardzo przystępne.

~serlon

~serlon

Każda kontuzja jest inna i jej długość jest trochę inna. Ważne jest to by znaleźć dobrą placówkę, która zajmuje się rehabilitacją. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie to polecam wam http://www.finmed.com.pl/ Oni pomogą wam w szybkim powrocie do zdrowia.

~Escuse

~Escuse

No niestety ale sytuacja obecnie jeśli chodzi o rehabilitację na fundusz wygląda dramatycznie. Sama miałam ostatnio pewną nieprzyjemną sytuację, nie bedę się tutaj dokładnie rozpisywać o tym co mi się stało, ale potrzebowałam pomocy fizjoterapeuty. O ile do lekarza ortopedy dostałam się w miarę szybko bo miałam skierowanie na cito to na rehabilitację miałam wielki problem z zapisaniem się. Terminy były tak odlegle, ze nie mogłam sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie i postanowiłam jednak zapisać się prywatnie. Kosztowało mnie to sporo kasy, ale przynajmniej mi pomogło. Jeśli szukalibyście dobrego gabinetu rehabilitacji w Krakowie, to polecam Fizjoter: https://fizjoter.pro/ - powinni się tam na pewno Wami dobrze zająć.

~mielnka99

~mielnka99

no to prawda rehabilitacja z nfz to masakra jakaś, strasznie nas w tym kraju traktują, ja żeby się rehabilitować i żeby mieć w miarę szybki termin to wykupiłam sobie pakiet elite w medicover, tam mam 30 rehabilitacji w roku, opieka tam jest naprawdę na poziomie, nie czeka się wieki