Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej oraz ciągle zmęczenie


Kuba0092

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,
Kuba z tej strony lat 24. Mam taki problem że od jakiegoś czasu mam ból w klatce piersiowej w górnej części. Jest to ból palacy kujacy, swędzi i czasem tym się stresuje. Od jakiegoś czasu mam złe samopoczucie, obawę niecierpliwość że tego nie wylecze gdyż nic mi nie pomaga już to trwa 3 miesiące. Do tego jestem taki otepiąty kręci mi się w głowie jakbym był pijany. To zawsze gdy idę z gorącego do zimnego tak mi się robi. Na dodatek jestem ciągle zmęczony a śpię ponad 8 godzin kawa nic nie pomaga. Robiłem usg tarczycy, brzucha i miałem badane ciśnienie wszystko w normie. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić i co najlepiej z tym zrobić, bo chcę żyć jak kiedyś byłem bardzo aktywny s teraz w ogóle tak jakby mi czegoś brakowało. Czasem mam lek i nie potrafię zasnąć. Brałem magnes, omoprazol i tabletki na leki i nic nie pomaga dalej jest bol. Potrzebuję pomocy bo nie wiem jak z tym Sobie poradzić mieszkam za granicą i to jest ten problem nie wiem gdzie się zgłosić mam. Z góry dziękuję za pomoc oraz pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...