Skocz do zawartości
Forum

Suchy zębodół po usunięciu ósemki


Gość Empres

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może spotkał się z czymś takim a mianowicie 9 dni temu miałam usuwaną dolną ósemkę i mimo że była zatrzymana i ułożona ukośnie to usunięcie przebiegło szybko i bez dłutowania,chirurg nie założył szwów.Po wszystkim dolegliwości bólowe były nie wielkie,teraz już praktycznie tylko czasem coś tam poczuję.Miałam wątpliwości co do tego czy wytworzył się skrzep więc poszłam do innego dentysty który był po prostu bliżej i tam dowiedziałam się że mam suchy zębodół i dentysta tylko coś tam okrwawił i kazał mi 3 razy dziennie wkładać sobie w tę dziurę kawałek polopiryny a z tego co czytałam to chodzi się do dentysty na jakieś opatrunki a tu mam sama sobie aplikować aspirynę i nie wiem czy tak robić czy udać się do innego dentysty?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, jak dentysta mógł Ci nie zszyć rany po ósemce. To jest bardzo duża dziura po takim zębie jak ósemka. Tym bardziej jeżeli ząb był zatrzymany, dziwię się , ze nie dał szwów. Poza tym na opatrunki tak jak wspomniałaś chodzi się do gabinetu. A nie samemu się coś robi. Najlepiej jakbyś wgl zmieniła na jeszcze inny gabinet, jeśli jesteś gdzies z krakowa bądź okolic, to bardzo polecam gabinet Stomatologia Cichoń. Jest w centrum krakowa na Lelewela ;) I jest tutaj świetna pani dr Maja Pasieka Danecka;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...