Forum Zdrowe zęby

Stosowanie aparatu ortodontycznego a zmiany twarzy

~a...l

~a...l

Witam. Mam pytanie dotyczące aparaty na zęby. Otóż ma wadę zgryzu(zgryz głęboki i zęby przednie za mało odchylone do przodu) i chciałem się dowiedzieć czy będę miał duże zmiany na twarzy po zakończeniu leczenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Czyli chodzi o staly aparat czy tymczasowy? Ja mialam tymczasowy i zadnej zmiany twarzy nie bylo :-) Znajoma nosi staly tez nic podobnego sie nie dzieje.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~wronana

~wronana

Moja znajoma nieco zmieniła rysy twarzy po korekcie zgryzu, ale to zapewne indywidualna bardzo sprawa

~b a r

~b a r

Polecicie jakiegoś dobrego ortodontę dla córki 12 lat w okolicach Łodzi?

~flower66

~flower66

Hm... No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu w okolicach Łodzi. Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dziecko niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne...
Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład ten gabinet stomatologiczny Ortoprotex Co o tym myślicie? Czy ta oferta jest Waszym zdaniem warta uwagi? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym

~bam bam

~bam bam

Też chodziłam do gabinetu ortodontycznego Ortoprotex. Miałam u nich leczenie stomatologiczne + aparat stały. Wszystko zrobione ładnie, ząbki wyglądają idealnie. Nie wiem jak z podejściem do dzieci, ale dorosłym jak najbardziej polecam :)

~onkaY

~onkaY

By uniknąć zmieniły rysów twarzy po korekcie zgryzu trzeba zrobić lewatywę.