Forum Uroda

Nici liftingujące

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jasmi

~Jasmi

jakoś tergo nie widzę... nawet sobie tego nie wyobrażam...

kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Alicja112
Pierwszy raz słyszę o takim "wynalazku":)

Nici liftingujące wprowadzone pod skórę poprawiają jej napięcie i stanowią rusztowanie dla tkanek. Co więcej, po kilku miesiącach nici te rozpuszczają się, a efekt liftingu utrzymuje się przez kilka lat. Istnieją różne rodzaje nici liftingujących. Warto poprosić lekarza medycyny estetycznej o poradę przy wyborze odpowiedniego materiału.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Kasiulax

~Kasiulax wpis edytowany

Jest sporo zalet zabiegów z wykorzystaniem nici liftingujących: tworzy się nowy kolagen, uwalniają czynniki wzrostu, a w miejscu zastosowania nici tworzą się nowe komórki. Jest to bezpieczne, nie zostają nacięcia i blizny, a efekt naprawdę jest widoczny. Jeśli chciałybyście dowiedzieć się więcej, to tutaj można sobie poczytać https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo :)

~onkaY

~onkaY

Lewatywa jest naturalna o bardziej pomaga od jakiś brudnych nici.

~esterowska

~esterowska

robiłam w magicznej klinice zabieg nićmi pdo, pozbyłam się krech na czole i worków pod oczami, z przyjemnościa patrzę w lustro :)

~Monikasdg

~Monikasdg

A ja robiłam nici PDO w klinice dr legrand na policzkach i efekt jest super. Wreszcie nie mam chomików i wszyscy mi mówią, ze odmłodniałam. No i efekty maja się utrzymać co najmniej kilka miesięcy także fajnie.