Forum Uroda

Golarka elektryczna a rzadki zarost

~marioooo

~marioooo

Witam, mam 22 lata .

Golę się regularnie od jakiś 2 lat, zarost mam rzadki średnio twardy. Z racji że raczej późno dojrzewałem to z miesiąca na miesiąc pojawia mi się coraz więcej zarostu. Żeby nie wyglądać jak koza muszę się golić codziennie, a zaczyna mnie męczyć codzienne golenie jednorazówkami.

Czy dla takiego rzadkiego jak na razie zarostu sprawdzi się golarka elektryczna i będzie goliła w miarę dokładnie?

Pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

bedzie goliła dokladniej ale jak zacztnasz golic sie elektryczna a masz cienka delikatna skore to zanim cera sie przyzwyczai mozesz miec takie male krostki z podraznienia

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
~Jasmi

~Jasmi

no skoro z każdym miesiącem masz więcej zarostu to moim zdnaiem taka golarka to jakby inwestycja w przyszłość :D

kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Zdecydowanie skóra najgładsza jest po goleniu za pomocą maszynki. Po goleniu przy użyciu golarki włoski są ścinane trochę dalej od powierzchni skóry niż w przypadku wcześniej wymienionej metody. Zaletą golarki jest to, że nie powoduje ona takich podrażnień skóry jak w przypadku zwykłej maszynki.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa
~Leniwy

~Leniwy

Golarki są zdecydowanie lepsze dla leniwych, którzy wstają do pracy na ostatnią chwilę ... I nie prawdą jest, że nie są dokładne i zostawiają krótkie włoski. Można się ogolić tak, że ich nie będzie.

~perkoz

~perkoz

ja goląc się jednorazówkami miałem zawsze podrażnienia, a od kiedy kupiłem sobie elektryczną problem zupełnie zniknął