Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o mini bikini?


Rekomendowane odpowiedzi

no i co w tym śmiesznego? Wg mnie nic. Ja np nie mogę się opalać, bo "pajączki" by mnie zjadły więc smaruję się samoopalaczem, a jak pojadę gdzieś nad wodę raz na jakiś czas, to nie będę miała brzydkich śladów. I dlatego mogę spokojnie kupić sobie strój do wyglądania (jak to ujęliście).
Moim zdaniem monokini (ale też zależy jakie) jest dużo bardziej sexy niż jakiś tandetny strój dla pani tańczącej na rurze w kolorze kosmicznego srebra. Skąpe stroje są fajne, ale trzeba mieć gust, aby taki wybrać, a nie jakąś tandetę w stylu latex. Dla Kurczaka oczywiście najlepiej jak dziewczyna jest prawie naga... nie mogę zrozumieć takiego sposobu myślenia.
Miałam monokini i mój mężczyzna nawet uznał, iż wyglądam w nim nawet zbyt seksownie i mnie tak nie wypuści na plażę :)))

Odnośnik do komentarza

Najlepsze że Achaa jest kobietą ale mimo to lepiej wie co się podoba facetom - dyktator mody prawie jak Jacyków. A chodź sobie w tym monokini przed tym swoim mężem

cytuję
"Miałam monokini i mój mężczyzna nawet uznał, iż wyglądam w nim nawet zbyt seksownie i mnie tak nie wypuści na plażę :)))"

Pewnie bał się powiedzieć że to tandeda :)

ps.nie musisz wszystkiego zrozumieć i nawet jakbyś chciała nie dasz rady babo :)

Odnośnik do komentarza

nie, podobał mu się kostium i się nim zachwycał, ale w końcu go sprzedałam, bo nie miał usztywnionych miseczek a lubię mieć biust stojący na baczność he. Raczej by mnie wyśmiał gdybym założyła ten srebrny latexowy hehehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...