Forum Uroda

Brzydki zapach pępka

~x0909gillian

~x0909gillian

Mam straaaaaaaaaaaaaasznie wstydliwy problem
otóz
wczoraj zabawiałam sie z chłopakiem
wyglupialismy sie i wzielam pudelo z ciastkami i chcialam niby na niego zgarnac okruszki i on sie odsunal i wszystko polecialo na mnie. Poszlam do lazienki strzepalam okruszkli z bluzki i zobaczylam ze troche mam w pepku. wiec palcem wygarnelam z pepka okruszki. wyjelam blyszczyk i juz mialam smarowac usta jak poczulam brzydki zapach palca...
tego ktory byl w pepku.
sprawdzilam................
to moj pepek tak brzydko pachnie!!!!!!!!!!!!!!!
jestem zazenowana tak sie wstydze nie pozowle juz chlopakowi calowac mnie po brzuchu ale dlaczego tak sie dzieje przeciez kapie sie codziennie i myje pepek!!!!!!! co robic????????????

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Komercha

~Komercha

a obejrzałaś sobie ten pępek, czy np skóa się nie łuszczy, czy w tych zakamarkach jest czysto, czy skóra nie jest zaczerwieniona. Bo może masz jakąś infekcję. Albo po prostu pępek też się poci... może to zapach potu

dadaaria

dadaaria

moze Ci sie pocic pepek albo niedokladnie go myjesz w ciagu dnia jak czujesz ze sie spocilas mozesz g oprzmeyc albo przetrzec wilgotna chusteczka

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
Panda

Panda

ja kiedys juz slyszalam o tym ze pepek sie zasmierdl z duzej ilosci potu, ukrycia go gdzies pod bluzka i niedokladnej higieny. Po kąpieli nabierz na patyczek wode utleniona i przetrzyj pepek.

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
Kaja

Kaja

kiedys tez o tym słyszałam ponoc własnie to nadmierne wydzielanie potu musisz dokladnie myc pepek jesli pomimo mycia zapach nadal bedzie brzydki idz do dermatologa czy jakiegos stanu zapalnego nie amsz albo jakiegos wirusa grzybicznego ktory moze nie miec zadnych innych objawow jak wlasnie zapach.

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
xSandra

xSandra

moim zdaniem to brak higieny mozna sie kapac ale pepek tez oddzielnie trzeba umyc zalezy jeszcze jaki ktos ma pepek niektorzy maja bardzo wklesly i w tych faldkach moze sie zbierac pot i brudek

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 30 lat, Kraków
~Gwieździsta

~Gwieździsta

czasami warto jest zrobić w następujący sposób. Bierzemy oliwkę albo krem i nakładamy trochę do pępka. Czekamy jakieś 2-5 minut i następnie ostrożnie patyczkiem albo wacikiem czyścimy wszelkie zakamarki, fałdki i tym podobne miejsca.

pink elephant

pink elephant

ja sobie normalnie myje pepek gabeczka ale ten brzydki zapach to na pewno moze byc z potu!!!

84373 pink-elephant Kobieta, 32 lata, Złocieniec
~Dakarys

~Dakarys

też mi isę tak wydaje, przeciez tam się człowiek też poci. Po prostu moim zdaniem należy lepiej dbać o higienę osobistą

pink elephant

pink elephant

po prostu byc bardziej dokladnym, polanie sie prysznicem to praktycznie nie mycie :/

84373 pink-elephant Kobieta, 32 lata, Złocieniec
xSandra

xSandra

no wlasnie jeszcze zalezy jaki masz pepek bo jak sie ma bardzo wklesly to wiadomo ze tam moze sie cos zbierac i trzeba dokladnie umyc

--

~stara-baśń

~stara-baśń

niektorzy maja bardzo schowany pepek i dokladne mycie jest troche utrudnione a czesto sami o tym dokladnie nie wiedza

Kaja

Kaja

no na pewno ale jak juz sie poczuje, ze cos jest nie tak, to zawsze warto skupic na tym uwage poza tym codziennie raczej sie czlowiek myje to troche namydlic rece i umyc pepek mysle ze to normalna rzecz

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
Panda

Panda

Ja w wannie lubie sobie masowac pepek jakos mnie to relaksuje:)

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
~Gwieździsta

~Gwieździsta

ja tam tylko go delikatnie myję bo jakoś boję się że go sobie urażę

karolinexxx

karolinexxx

nooo jak sie zadrapalam kiedy w pepek to mnie ze 3 dni bolało jest delikatny ale raczej myciem nie uszkodzisz ;)

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
Złośliwa

Złośliwa

no ale już masowaniem można, szczególnie jak masie długie paznokcie

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
~ZielonaHerbata

~ZielonaHerbata

ja czasem w wakacje nosze wilgotne chusteczki to np w ciagu dnia zawsze przecieram dekolt szyje kark i wlasnie pepek :)

xSandra

xSandra

ja tez zwlaszcza jak wychodze na kilka godizn albo gdzies jade jak sie nie przetre to sie okropnie czuje lubie tez mgielki do ciala taka woda lekko zapachowa odswieza bardzo

--

~xKiciulax

~xKiciulax

Ja tez mam nieprzyjemny zapach pepka i dbam o jego higienie, ale gdy chce go zdezynfekowac woda utleniona, to mam przez dwa dni zaczerwienione i strasznie piecze, mimo codzinniego mycia sie, z dokladnym myciem pepka, on nadal ma ten okropny zapach, jest tam wilgotno i smierdzaco, to powoduje, ze czuje sie brudna mimo tego ze powiedzmy 5 minut wczesnien wzielam prysznic, okropne uczucie!!!