Skocz do zawartości
Forum

Brzydki zapach pępka


Gość x0909gillian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość x0909gillian

Mam straaaaaaaaaaaaaasznie wstydliwy problem
otóz
wczoraj zabawiałam sie z chłopakiem
wyglupialismy sie i wzielam pudelo z ciastkami i chcialam niby na niego zgarnac okruszki i on sie odsunal i wszystko polecialo na mnie. Poszlam do lazienki strzepalam okruszkli z bluzki i zobaczylam ze troche mam w pepku. wiec palcem wygarnelam z pepka okruszki. wyjelam blyszczyk i juz mialam smarowac usta jak poczulam brzydki zapach palca...
tego ktory byl w pepku.
sprawdzilam................
to moj pepek tak brzydko pachnie!!!!!!!!!!!!!!!
jestem zazenowana tak sie wstydze nie pozowle juz chlopakowi calowac mnie po brzuchu ale dlaczego tak sie dzieje przeciez kapie sie codziennie i myje pepek!!!!!!! co robic????????????

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

a obejrzałaś sobie ten pępek, czy np skóa się nie łuszczy, czy w tych zakamarkach jest czysto, czy skóra nie jest zaczerwieniona. Bo może masz jakąś infekcję. Albo po prostu pępek też się poci... może to zapach potu

Odnośnik do komentarza

kiedys tez o tym słyszałam ponoc własnie to nadmierne wydzielanie potu musisz dokladnie myc pepek jesli pomimo mycia zapach nadal bedzie brzydki idz do dermatologa czy jakiegos stanu zapalnego nie amsz albo jakiegos wirusa grzybicznego ktory moze nie miec zadnych innych objawow jak wlasnie zapach.

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

czasami warto jest zrobić w następujący sposób. Bierzemy oliwkę albo krem i nakładamy trochę do pępka. Czekamy jakieś 2-5 minut i następnie ostrożnie patyczkiem albo wacikiem czyścimy wszelkie zakamarki, fałdki i tym podobne miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam nieprzyjemny zapach pepka i dbam o jego higienie, ale gdy chce go zdezynfekowac woda utleniona, to mam przez dwa dni zaczerwienione i strasznie piecze, mimo codzinniego mycia sie, z dokladnym myciem pepka, on nadal ma ten okropny zapach, jest tam wilgotno i smierdzaco, to powoduje, ze czuje sie brudna mimo tego ze powiedzmy 5 minut wczesnien wzielam prysznic, okropne uczucie!!!

Odnośnik do komentarza

W okolicy pępka mogą się gromadzić resztki kosmetyków, które stosujesz każdego dnia, odrobina kurzu i włókien odzieży. Nie ma potrzeby, aby dezynfekować te okolice. Wystarczy regularnie myć pępek przy użyciu wody i mydła. Jeżeli jednak to nie pomaga to warto skonsultować się z dermatologiem, gdyż przykry zapach z pępka może również świadczyć o infekcji skóry w tej okolicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...