Skocz do zawartości
Forum

Brzydki zapach pępka


Gość x0909gillian

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak....wszyscy się trochę śmiejemy a co jeśli to np. tzw wada : przetrwałego moczownika ? ... wtedy czasami potrzebna jest operacja :-( ... bo stany zapalne w tej części ciała nie ustąpią samoistnie.... a nawet czasami w/w wada może prowadzić do różnych patologii jak torbiele na pęcherzu moczowym i między pępkiem a pęcherzem . Bardzo rzadko ale bywały przypadki nowotworu przy nieleczonej dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Śmiać się czy też nie kto czyta ten temat ...

Zapach pępka to jest nasze miejsce urodzenia, przeważnie jak to z pępowiny przyszło i jak to człowiek powstał - brzydko pisząc śmierdzi :)

podobnie jak nasz odbyt, siusiak chwilę niemyty, nawet zwykłe pachwiny potrafią narobić głupot chwile zlekceważone, piszę temat bo mam 39 lat i zawsze żyłem zapachem swojego pępka (jak widać każdy ma swoje urojenia, ja rzucając papierosy 5 lat temu coraz częściej grzebałem w swoim pępku żeby powąchać to co nam matka nartura dała, nic mylącego od normalności, to normalność zapach pępka zastępuje mi papierosy, kiedy mam ochotę na papierosa wkładam palec do pępka, wącham i mam takie same doznania jak po wypaleniu papierosa. Umyję przy kąpieli do czystości, tydzień od nałogu muszę wytrzymać bo nic tam nie ma, dopiero po tygodniu pępek nabiera swojego ponownego aromatu. Tylko jest problem - PĘPKA NIE POWINNO SIĘ RUSZAĆ !! Z poważaniem Marcin.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Tak się dzieje. Tez tak mialem i poszedlem z tym do chirurga. Powiedzial ze to sie nazywa mokry pępek i najczesciej dzieje się zimą (nie wiem dlaczego). Przepisal mi jakas masc. Nie pamietam niestety jej nazwy. Przeszlo ale problem nawraca. Wydaje mi sie ze to po prostu plyn wewnetrzny ktory przedostaje się przez zwiazana skore. Trzeba dbac o higiene tego miejsca. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...