Forum Uroda

Medycyna estetyczna

Dardas

Dardas

Cześć, korzystaliście kiedyś może z mezoterapii bądź toksyny botulinowej ? bo właśnie chce skorzystać z takiego zabiegu, zainteresowała mnie medycyna estetyczna bydgoszcz która oferuje bardzo fajne zabiegi odmładzające które odmładzają skórę i na prawdę pomagają. Powiem szczerze że pierwszy raz będę brała taki zabieg ale mam pewność co do tego także nie boję się. A wy miałyście takie zabiegi ?

206998 dardas Mężczyzna, 40 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mareia

~mareia

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną kliniką medycyny estetycznej to skontaktujcie się z https://www.esteticomfort.pl/ Placówka ta znajduje się w Malborku. Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że tam podchodzą profesjonalnie do każdej klientki.

~katarzyna336

~katarzyna336

ja korzystałam z zabiegu wypełniania zmarszczek ale miałam je wypełniane kwasem hialuronowym restylane. Z efektów jestem bardzo zadowolona. przede wszystkim wiem, że preparat jest bezpieczny, a efekt długo sie utrzymuje.

~Elasy

~Elasy

Ja korzystałam z mezoterapii pod oczy, bardzo dobry efekt. Tylko, ze Kraków klinika dr legrand, wiec miałabyś kawałek drogi. Ale mogę polecić to miejsce, bo widać ze przykładają duża wagę do bezpieczeństwa no i efekty są dobre.

~Agatata15

~Agatata15

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to szczerze mogę polecić gabinet lekarski Moja Estetyka z siedzibą w Rzeszowie. Szeroki wachlarz usług, wysoko wykwalifikowana kadra oraz najlepszy sprzęt sprawiają że chce się tam wracać. Korzystałam z ich usług nie raz i na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie www.mojaestetyka.pl

~gacia889

~gacia889

Jeśli o zabiegi medycyny estetycznej chodzi, to polecam sprawdzić sobie klinikę dr Krajewskiego, bardzo profesjonalni ludzie tam pracują. A zabiegi na wysokim poziomie:)

~Karolina25f

~Karolina25f

Ja korzystam tylko z endermologii. Po serii zabiegów w luxmedzie jestem bardzo zadowolona

~Biankap

~Biankap

~Elasy
Ja korzystałam z mezoterapii pod oczy, bardzo dobry efekt. Tylko, ze Kraków klinika dr legrand, wiec miałabyś kawałek drogi. Ale mogę polecić to miejsce, bo widać ze przykładają duża wagę do bezpieczeństwa no i efekty są dobre.

Miałaś jeden zabieg czy serię?

elabarbara

elabarbara

Mam zerowe doświadczenie, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, dlatego niewiele na jej temat mogę powiedzieć. Wiem tylko, że w Łodzi funkcjonuje nowoczesna kliniki Novoderm , której klientki są również kontrahentami w naszym butiku. Wielokrotnie słyszałam, jak przychodziły zadowolone i znacznie upiększone z zabiegów typu mezoterapia, lifting HIFU, czy wolumetrii.

189736 elabarbara Kobieta, 41 lat, kraków