Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna


Dardas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monnice

Polecam klinikę dr Elżbiety Radzikowskiej, która operowała moją powiekę. W klinice mają mnóstwo zabiegów do wyboru – z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii itd. Bardzo polecam, mój zabieg odbył się szybko, w sterylnych warunkach, okazał się dla mnie początkiem nowego życia

Odnośnik do komentarza

Ja rozpoczęłam moją przygodę z medycyną estetyczną w zeszłym roku. Oczywiście na początku trochę się bałam, szczególnie efektu ale moja koleżanka, która korzysta już od wielu lat z różnych zabiegów, poleciła mi pana doktora w Katowicach. Byłam bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i pierwszych efektów. Doktor Skibiński zadał mi wiele pytań, dokładnie mi powiedział co będzie dla mnie najlepsze i teraz jestem jego pacjentką. Od nowego roku przyjmuje w nowym gabinecie, w Gliwicach gdzie jest bardzo ładnie, estetycznie i przyjemnie więc odwiedzam go tam. Stosowałam już botox i zabieg z osoczem bogatopłytkowym, który na pewno powtórzę jak tylko pan doktor znowu zacznie przyjmować. Tutaj możecie sobie sprawdzić ofertę http://serafinclinic.pl/medycyna-estetyczna/ 

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1

Akurat jeśli mówimy o medycynie estetycznej, to faktycznie można na tym sporo skorzystać. Musicie jednak pamiętać, by zawsze wybierać sprawdzone gabinety, takie jak chociażby Klinika Urody DERMED. Najlepiej zajrzyjcie do http://klinika-urody.pl/ i sami sprawdźcie, czy mają w ofercie zabiegi, których szukacie. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się - sprawdzony lekarz medycyny estetycznej to podstawa. Ja długo szukałam odpowiedniej osoby dla siebie i rozpytywałam wśród znajomych, które korzystały z zabiegów medycyny estetycznej w Poznaniu gdzie mieszkam. Koleżanki dały mi namiar na dra Rosińskiego, który przyjmuje w Aestetic Clinic. Bardzo się cieszę, że z tych poleceń skorzystałam, efekty zabiegu i opieka w klinice naprawdę na najwyższym poziomie :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolenniczką medycyny estetycznej, bo czemu sobie nie pomóc, skoro jest taka możliwość? Ja byłam na Dermapenie – w Kaczyńscy Clinic mają oryginalne urządzenie, nie żadne podróbki. Fajnie pobudziło to produkcję kolagenu i spowodowało poprawę kondycji skóry, odmłodzenie twarzy. przy okazji udało się także zniwelować bliznę z policzka ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2021 o 22:25, Gość mery345 napisał:

W Poznaniu najlepsza klinika medycyny estetycznej to Aestetic Clinic, https://wrosinski.pl/ Szczerze polecam, naprawdę świetne miejsce, ze wspaniałą obsługą, na czele z drem Rosińskim. Jestem pacjentką od dłuższego czasu i naprawdę jestem zadowolona z opieki, jaką mi zapewniają. 

Potwierdzam. Jestem z Konina, na zabiegi medycyny estetycznej jeżdżę do dra Rosińskiego do Aestetic Clinic. Również polecam jego usługi, to doświadczony specjalista, który doskonale zna się na swoim fachu. Efekty zabiegów bardzo cieszą, dla mnie to jak podróż w czasie ?

Odnośnik do komentarza
Gość klaruszka

Ja chodzę w Wawie do Kliniki Sfera do dra Migały. Mogę śmiało polecić, bo naprawdę opieka na najwyższym poziomie, szeroki zakres zabiegów, no i doświadczenie i wiedza dra - bezcenne. Z efektów zabiegów jestem bardzo zadowolona, są naturalne, subtelne, a po tym chyba można poznać świetnie wykonany zabieg medycyny estetycznej, że trudno się domyślić, że cokolwiek było robione ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...