Skocz do zawartości
Forum

stosowanie minoxidilu 5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu zmagam się z pewnym problem. Otóż od jakiegoś czasu zauważyłem, że zaczynam łysieć. Jedno zakole z prawej strony, jest trochę większe niż to drugie. Nie są to co prawda zakola na pół głowy, ale nie czuje się z nimi najlepiej, a fryzura na "zero" nie pasuje do mojego kształtu twarzy. Z racji, że mam dopiero 20 lat i nie uśmiecha mi się bycie łysym przed 25 rokiem życia, przeszedłem się do dermatologa, który przepisał mi Alopexy 5, stosuję go już 6 miesiąc. Przez pierwsze 2 miesiące, włosy leciały mi z głowy jak szalone, teraz już ich tak dużo nie wypada, domyślam się, że to była faza linienia. Od jakiegoś czasu, zauważyłem lekką poprawę, nie mówię o odroście włosów, tylko o tym, że z jednej strony pojawiają mi się brązowe cienkie włoski. Jak przejeżdżam ręką po zakolach, to czuję taki jakby meszek, w lustrze widzę pełno cienkich jasnych włosów. Moje pytanie brzmi, czy to jest efekt ostateczny, czy te jasne cienkie włoski nabiorą kiedyś pigmentu, tak żeby były widoczne dla ludzkiego oka, a nie tylko jak przyglądam się z bliska w lustrze? Oczywiście, leczenie kontynuuję dalej. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...