Forum Uroda

wybielanie zębów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wladziu45

wladziu45

Chce sprezentować żonie jakiś dobry produkt do wybielenia zębów.Nie chce też,żeby potem miała jakieś problemy z zębami.

183291 wladziu45 Mężczyzna, 46 lat, Bygdoszcz
Maggie_867

Maggie_867

To nie jest kwestia wieku ale doboru odpowiednich preparatów do wybielania zębów.

182816 maggie-867 Kobieta, 30 lat, Mikołów
idzik

idzik

Zgadzam się, że zależy to głównie od kondycji uzębienia. Ja się ostatnio zastanawiałam czy odsłonięte szyjki zębowe mogą być przeciwwskazaniem do zabiegu wybielania zębów?

183405 idzik Kobieta, 29 lat, Łódź
wladziu45

wladziu45

Niestety nie stać mnie na tak drogie prezenty.Spłacamy kredyt za mieszkanie jeszcze i wydatek 500> to dużo dla mojego budżetu.

183291 wladziu45 Mężczyzna, 46 lat, Bygdoszcz
twojarenia

twojarenia

Dokładnie takie same to nie,bo te z gabinetów powinny być używane pod nadzorem specjalisty.Ale są producenci którzy oferują i produkty do gabinetów,jak i do użytku domowego.

183176 twojarenia Kobieta, 31 lat, Katowice
witrek78

witrek78

Wszystko zależy od tego w jakim stanie są zęby. Jeśli wszystko jest ok, a szkliwo mocne, to nie powinno być problemu. Warto zweryfikować, to w dobrym gabinecie wybielania zębów.

189269 witrek78 Kobieta, 44 lata, Warszawa
oposek

oposek

Ja też używam schwarca.Z tm że wybiealm Expertem 20%.Kupuje go u stomatlogoa.Wcześniej miałem Opalasence 16%,jednak za dużą nadwreażliwoć mi powododwał.Po konsualtcji przeszłam na Experta.

192972 oposek Kobieta, 25 lat, Zabrze
~KamilkaK

~KamilkaK

Idź do dobrego dentysty, to jest podstawa – on ci doradzi. Ja sobie robiłam skaling, piaskowanie i wybielanie w enelmedzie, tam są dobrzy lekarze. Zadowolona jestem bardzo, a minął rok od zabiegu. Nie robiłabym nic na własną rękę. Eksperymentowanie z pastami wybielającymi może się źle skończyć… Lepiej zapłacić i mieć pewność – na zębach się nie oszczędza…

oposek

oposek

Nie każdego stać na takie coś,warto też wiedzieć o tanszych altenrattywch.

192972 oposek Kobieta, 25 lat, Zabrze