Skocz do zawartości
Forum

wypadanie włosów


Gość monika500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ogromny problem z włosami strasznie mi wypadają a do tego przetłuszczają się szybko . Muszę codziennie myć .Byłam u dermatologa wykrył ŁZS i przepisał mi belosalic , stieprox, biotebal , i flucofast nic mi to nie pomogło nawet pogorszyło stan moich włosów . Odwiedziłam także trychologa także przepisał mi mega drogie kosmetyki zoxiderm , selsun blue , gelacet do picia i peeling bardzo drogi dsd . Używam już tego przez 3 tygodnie i pozbyłam się tylko ŁZS jednak włosy ciągle wypadają mi całymi garściami i dalej sie przetłuszczają . Pomóżcie mi !! co mam robić ?

Odnośnik do komentarza

~Anonlolo
A może spróbuj poużywać takiej maski do włosów: http://i-styl.pl/odzywki/186-kallos-placenta-1l-max-odzywione-wlosy-promocja-8033210293414.html ? Jest niedroga, a odżywia i pomaga. Jeśli nie jest to oczywiście sprawa hormonalna, to warto posprawdzać różne kosmetyki ;)

Jeżeli jednak przyczyną odpowiedzialną za stan włosów są hormony to poprawa nastąpi w momencie ich uregulowania. Stąd też konieczna wizyta u endokrynologa.

Odnośnik do komentarza

hmm, dziwne że nic nie pomogło, a przepisali ci całkiem sporo tego :/
próbowałaś czegoś od profesjonalistów? tzn produkty robione przez firmy kosmetyczne, ale niedostępne w drogeriach czy supermarketach?
koleżanka kiedyś kupiła u swojej fryzjerki Koxidil Kosswell, pomógł jej, włosy przestały wypadać, a nawet stały się mocniejsze i ładniejsze, no ale każdy inaczej reaguje :/

Odnośnik do komentarza
Gość sennie

Naturalnie zacznij od badań, ale już teraz z czystym sumieniem mogę polecić Ci sprawdzoną na sobie metodę: siemię lniane. 2 płaskie łyżki zalane przegotowaną, wrzącą wodą.Zamieszaj i przykryj spodeczkiem. Odczekaj 15 min i wypij na czczo. Nie wiem, czy to było istotne dla kuracji, ale ja rozgryzałam większość ziarenek :). Po ok. 2. tyg. widziałam już znaczącą poprawę, a po kolejnych dwóch włosy przestały zupełnie wypadać :)) Na przetłuszczanie się włosów nie pomogło, ale to już pikuś.

Odnośnik do komentarza
Gość mamtownosie

Witam,
badania jak najbardziej bo ważna jest przyczyna, przetłuszczanie uciążliwe ale da się żyć a wypadanie to problem szczególnie dla kobiety, córka po leczeniu sterydami zostawiła włosy na poduszce, koszmar dla młodej dziewczyny lekarka odradzała kosmetyki ze względu na chorobę mogły ją uczulać, znalazłam stary sposób zresztą dobrze mi znany lecz zapomniany żółtko najlepiej od wiejskiej kurki 2 łyżki jasnego piwa i kilka kropel cytryny, wymieszać i wetrzeć w skórę głowy na 15 min umyć lub spłukać obficie wodą, gdybym nie widziała efektów prawdopodobnie bym nie uwierzyła w tak szybki efekt, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kala ma raję, to jest proste rozwiązanie, ratujące włosy w potrzebie. Przynajmniej człowiek zaczyna normlnie wyglądać i nie zamartwia się, że za chwile będzie całkiem łysy. Witamiy robią dobrą pracę. Poza tym to najprostsze rozwiązanie jakie można sobie wyobrazić. Dużo lepsze niż jajka i inne papki, nakładane na włosy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...