Skocz do zawartości
Forum

Pomocy...


Gość zakompleksiona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakompleksiona
Hej. Mam maluuutki problemik... Moje włosy są strasznee... Po prostu wstaję rano i nie wyrabiam... Każdy stoi w inną stronę... Używałam już różnych szamponów, różnych odżywek... Płukałam włosy cytryną, robiłam maseczki z oliwy i z żółtek... Lałam na nie witaminy... Płukałam zimną wodą. Suszyłam włosy suszarką i nie suszyłam ich... Prostowałam prostownicą, używałam balsamów prostujących... Czasami jest nawet ok, ale GRZYWKA... Ta niegdy rano nie jest OK. Dopiero wieczorem robią się czasmi jako tako... Ale ja muszę wstawać o 5.30!Próbowałam myć włosy rano i próbowałam wieczorem... Ale ta grzywka jest zawsze inna. Teraz trochę urosła(prawie zakrywa oczy) i chciałabym brać ją na bok, ale ona zawsze tak strasznie przyklapuje i elektryzuje mi się do czoła... Do tego wszystkiego muszę myć codziennie włosy...
A mój piękny wygląd rano i w ciągu dnia poprawiają jeszcze piękne, czarne cienie pod oczami, które znikają dopiero wieczorem i nos, który autentycznie rano puchnie i nie mogę oddychać, i wieczorem jest normalny...

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?? prooszę... JA już mam dość!:(
Dodam, że wygląd mojej twarzy to nie efekt zmęczenia bo chodzę spać ok. 20.00!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...