Skocz do zawartości
Forum

nieudane farbowanie włosów


Gość justi33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominikadoma
Ja przeżyłam tragedię... poszłam do fryzjera i chciałam jasny brąz... o dziwo zrobiła mi czarno ciałe pasemka... każde innej grubości ... ;/;/;/ co mam teraz zrobić?? moge przefarbować te włosy na brąz?? i czym?? szamponetką ?? zniszczy mi to włosy ??
Odnośnik do komentarza
Gość MARTUSIA82
Witam serdecznie! Chcialam przedstawic moj pochopny i jakze bezmyslny "ruch" w zmianie koloru. Moje naturalne wlosy maja odcien blondu,ani to jasny,a juz napewno nie ciemny.Jakis czas temu zmienilam fryzurke i ufarbowalam wlosy na platynowy blond z dodatkiem cenizy(popielaty).Dokupilam sobie odzywke na ten odcien koloru,by nie byly zasztuczne(taka o niebieskim kolorze).Wygladalam fajnie,ale coz...Pewnego dnia zachcialo mi sie zmiany.Poprostu chcialam zaprzestac farbowania wlosow i kupilam nieodpowiedni kolor,gdyz zasegorowalam sie paleta odcieni na pudelku farby,a nie na kolorze. Wybralam braz z odcieniem zlota(nie moge podac nazwy farby,gdyz to byla jakas hiszpañska).Kolor wyszedl obrzydliwy,aczykolwiek nieprzewidywalny. Nie byl to braz,moze bardziej rudy,ale taki okropny,ze pierwszy raz sie z takim odcieniem spotkalam,jeszcze na mojej glowie,szok!Po 2tyg. postanowilam kupic farbe loreal 9.1 rubio claro claro ceniza(to bedzie chyba jasny popielaty blond).Wiedzialam,ze kolor nie spelni moich oczekiwam,ale nie sadzilam,ze wyjdzie mi takie cos na glowie(choc mimo tego,jest lepszy od poprzedniego).Teraz jestem posiadaczka(chyba jedyna)koloru,jakby to ujac:confused:Czarno siwego z lekka domieszka zieleni,tak mi sie zdaje.Nie jestem w stanie opisac tego koloru,gdyz chyba taki nie istnieje w rejestrze odcieni :lol: W Hiszpanii nie mozna nigdzie kupic rozjasniaczy,bo poprostu w sklepach ich nie ma:no:Z natury mam cienkie i slabe wlosy,totez chyba poczekam,zetne na kruciutko i jakos bede musiala przejsc ten nieciekawy dla mnie okres odrastania wlosow.Chcialam tylko zapytac,czy jest jakis inny sposob,by odzyskac jakis normalny,jasniejszy kolor?Chodzi mi o jakies naturalne sposoby,gdyz nie chcialabym niszczyc wlosow chemia.Myslalam o plukance z cytryny,ale wole sie wczesniej poradzic kogos,by nie obudzic sie pozniej z trawnikiem na glowie:uhoh:Z gory dziekuje,jezeli ktos z Was zechce skomentowac,a raczej pomoc w doradzeniu czegos sensownego.Dobranoc:sleep:
Odnośnik do komentarza
Gość MARTUSIA82
Witam,to znowu ja :)
Chcialam dodac,ze po kilku myciach wlosow moj kolor znaczaco sie zmienil i to na lepsze! Moje wlosy staly sie koloru ciemniejszego blondu,bez czerni i zieleni.Gdzie niegdzie przeswituja jakby pasemka jasniejszego blondu.Zupelnie nie wiem jak to mozliwe,ale ciesze sie bardzo,ze z brazowo rudego koloru wyszedl mi teraz taki odcien:). Dodam jeszcze,ze nie uzywalam zadnych plukanek.Poprostu odczekalam i jest ok. Pozdrawiam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Gość IWONECZKA5810
JA MIAŁAM PODOBY PROBLEM JAK POMALOWAŁAM BRĄZEM ZARAZ ZROBIŁY SIE CZARNE... ZA PIERWSZYM RAZEM POPROSTU CZEKAŁAM I ŚCINAŁAM PO TROCHU...ALE POŹNIEJ BO TO OCZYWIŚCIE MNIE NICZEGO NIE NAUCZYŁO... KOLEŻANAKA POLECIŁA MI CASTING CIEMNY BLOND I O DZIWO ROZJAŚNIŁO MI JEJ TEZ BO MALOWALA NA CZARNO. JAK CHCECIE MOZECIE I WY SPRÓBOWAĆ TRZYMAM KCIUKI I MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ UDA:)
Odnośnik do komentarza
Niedawno pofarbowałam sobie spód włosów farbą zmywalną. Dzień później dorobiłam jedno pasemko tak spontanicznie ze znajomymi:) (innym kolorem niż wcześniej) pisało ze farba powinna zejść po 6-8 myciach. Tak spód schodzi już tylko delikatny kolor mi został a pasemko nic a nic ! jak było takie jest !(co gorsze ma filetowy kolor.. a ja blond..) próbowałam to jakoś zmyć ale nie da sie ! A nie chce farbować tego stałą farbą.. Prosze o rade !! :(

ps.Farba firmy schwarzkopf palette..:(
Odnośnik do komentarza
Gość ElissaDiva
Droga Stylistko błagam o pomoc :)
Mam problem .
Postanowiłam pofarbować włosy.Miałam jasno brązowe włosy .Kupiłam farbę "srebrzysty pył ".
Niestety kiedy zmyłam farbę i wysuszyłam włosy okazało się że moje włosy są delikatnie ryżawe co mam zrobić żeby uzyskać taki efekt jak na tym zdjęciu:


Proszę o pomoc lecz nie chcę wizyt u fryzjera ponieważ nie raz skończyło się to katastrofą nawet po wizycie u jednej z najlepszych fryzjerek w Gdańsku.
PS.:Farbę nakładałam na naturalne włosy nie farbowane.:rip:
Odnośnik do komentarza
Gość ElissaDiva
dominikadoma napisał/a:
Ja przeżyłam tragedię... poszłam do fryzjera i chciałam jasny brąz... o dziwo zrobiła mi czarno ciałe pasemka... każde innej grubości ... ;/;/;/ co mam teraz zrobić?? moge przefarbować te włosy na brąz?? i czym?? szamponetką ?? zniszczy mi to włosy ??



Szamponetką nie weźmie Ci czarnych włosów nawet dobra farba nie łapie zwykle koloru.
Wiem bo moja siostra pomalowała włosy na czarno (naturalny kolor jej włosów to ciemny brąz) kiedy chciała przefarbować się na średni brąz farba zafarbowała tylko odrosty próbowała kilka razy (4) i nie pomogło...
Odnośnik do komentarza
Gość Malawina
Hej:) Mame mega problem z natury jestem ciemną sztybką, włosy mam blond (ale jakies żółte) fryzjerka twierdzi że inne i nie wyjdą a ja bym chciała jansy blond naturalny. Chce je teraz pofarbowa farbą na upodobany kolor ale nie wiem kiedy najlepiej to zrobic skoro dopiero co zrobiłam odrosty??? czy mocno zniszcze włosy?
Odnośnik do komentarza
Bardzo proszę o pomoc! Przede wszystkim proszę o radę panią stylistkę bądź pana stylistę...
Miałam piękny odcień blondu, jak zwykle co miesiąc farbowałam odrosty. Niestety moja siostra, kupiła mi inną farbę (rozjaśniacz) o bardzo podobnym odcieniu. Postanowiła, że tym razem ona mi zafarbuje. Powiedziałam jej żeby nie nakładała na całą długość włosów tylko na odrosty. Położyła nieco tego rozjaśniacza na pozostałe włosy
Idealnie pokryło mi odrosty, ale niestety mój piękny odcień blondu jest jasny i żółty...
Farbowałam do tej pory Palette A10. Co mam teraz zrobić, żeby pozbyć się tego odcienia? Czy gdy pofarbuje farbą, której używała dotychczas zlikwiduje się ten odcień?
Baardzo proszę, wstydzę się wyjść, gdyż ten odcień bardzo się rzuca w oczy i jest okropny. Proszę mi pomóc pozbyć się tego odcienia :(
Odnośnik do komentarza
Gość onesided
mam pytanie do Pani Stylistki:)
Farbowałam włosy 4 miesiące temu na mahoniowy kasztan. Kolor już trochę zszedł,
mam prześwity blondu z poprzedniego farbowania i bardzo ciemne odrosty(około 4-5cm). W jaki sposób mogłabym wrócić do blondu(słoneczny)? Bardzo mi na tym zależy, kolor zrobił się brzydki i jest zdecydowanie za ciemny jak na moją urodę.
Proszę o odpowiedź:)
Odnośnik do komentarza

Drogie Panie, pomóżcie mi z moim problem, chciałam sobie zafarbować włosy, ale wyczytałam, że farbowanie podczas ciąży może być szkodliwe, ze względu na amoniak w farbie. Jak to wygląda, czy naprawde nie wolno farbować>? Czy jeśli użyje farby bez amoniaku to jest już ok?

Odnośnik do komentarza

Dam Ci taki mój przedwczorajszy przykład- nakładalem dla Pani kwas glikolowy, i później powinien włosy najpierw wyciągnąć na szczotkę,a później wyprostować prostownicą, jednak zrezygnowałem z tego z powodu kondycji włosa ( nie chciałem dopuścić do zerwania wiązań).
Splukalem, położyłem odżywkę.
Włosy mogły się po tym puszyć,jak po źle zrobionym prostowaniu keratynowym, ale klientka napisała dziś " włosy rewelka"( powiedzalem jej o tym, bo lepiej grać z klientem w otwarte karty, tym bardziej,że teraz w dobie internetu prawie wszystko można sprawdzić.

https://estetico.pl/sombre-blond

Na stronie jest opisane, jak powinna wyglądać popularna koloryzacja sombre. 
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/zel-koloryzujacy-loreal-inoa-supreme-ods2-60g.html Porządnej jakości kosmetyk może zrobić bardzo dużą różnicę i to jest najważniejsze. Używasz byle czego, to wtedy cudów nie będzie, a jeszcze przy okazji sobie uszkodzisz włosy. Nie powinno się oszczędzać na jakości takich produktów. 

Odnośnik do komentarza

Mi na szczęście każde farbowanie wychodzi ? A farbuję włosy farbami marki 

Color&Soin . Aktualnie mam miodowy blond i bardzo mi się podoba. Ich farby są bez silikonów, parabenów, amoniaków itd więc są bezpieczne. Nie obciążają włosów. 
Odnośnik do komentarza

Na pewno polecam Color&Soin, bo tutaj pod względem jakościowym jest naprawdę znakomicie. Widzimy sami po sobie, jaką tak daje się uzyskać różnicę. Nie chodzi tylko o przełożenie na oczekiwany kolor, ale też stan włosów. Te kosmetyki to trochę inna półka w stosunku do standardowych, a wystarczy zerknąć do składu. Różnica kolosalna. Brak SLS, parabenów, amoniaku i innych cudów. Nie wybierajcie przypadkowych farb - to nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...