Skocz do zawartości
Forum

Stylizacja paznokci


Gość dzorczq

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jedno szkolenie Ci wystarczyło? ile ono trwało? Miałas do czynienia wczesniej z profesjonalną stylizacja paznokci jeszcze przed swoim kursem? Ja chce zrobi taki kurs, ale do tej pory robiłam pazurki tylko sobie wiec za duzo doswiadczenia nie mam. Na co twój pracodawca zwrocił uwagę jak Cie zatrudniał? Ja za to uczyłam się w Select wizażu a planuje zrobic jeszcze taki kurs paznokci i bede sie rozglądać dopiero na rynku za pracą.A czy certyfikaty z kursow licza się u pracodawców czy raczej tylko umiejetnosci i doswiadczenie?
Odnośnik do komentarza
Gość esperanza94

Ostatnio postanowiłam pójść na kurs kosmetyczny do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Po części wypowiedzi - nie wiadomo po co. Ja byłam w tej samej szkole i wybrałam ją na podstawie rekomendacji.
Nie wyobrażam sobie akurat szkolenie wybierać przypadkowo, bez zastanowienia - przecież to nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Raczej ta ostatnia pozycja, a przecież nigdy dobre szkolenie na pewno nie będzie tanie, bo specjalista musi jakąś konkretną kasę za swoje usługi dostać.
Bardzo tanie szkolenie może oznaczać, że uczy ktoś, kto nie ma o tym pojęcia.
Odnośnik do komentarza

Beauty lux i szkolenie zawodowe. Nie ma łatwiejszego sposobu na osiągnięcie czegoś zawodowo. Tutaj macie konkret, bez bzdur. Idziecie na szkolenie, na którym was wszystkiego nauczą, ale oczywiście to, jaki osiągniecie poziom, bezpośrednio zależy od was samych. Działacie.

Odnośnik do komentarza

Beauty lux robi szkolenie zawodowe, tam wszystko ogarniecie, tylko musicie odpowiednio do tego podejść. New nails to nazwa hurtowni kosmetycznej, a szkolenia prowadzi właśnie Beauty lux. W sumie przerobiłam u nich 3 różne szkolenia i każde wspominam bardzo pozytywnie. Owszem, pracy dużo, ale ja chodzę na takie szkolenia właśnie po to, żeby się uczyć.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux polecam. Rzeczywiście bardzo wysoki poziom szkoleń i wszystko perfekcyjnie zorganizowane. Mamy z nimi bardzo pozytywne doświadczenia, wiele się w ten sposób nauczyliśmy, ale też wymagało to sporo pracy. Mam uprawnienia do zawodu, pracowałam na porządnych kosmetykach New nails, ogólnie wszystko przebiega tam jak powinno.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux - u nich robiłam w sumie 3 szkolenia i w każdym przypadku wyglądało to naprawdę dobrze. Największe plusy? Niezawodność, zaawansowanie, małe grupy i prowadzące. Ogólnie u mnie wszystko wyglądało tak, jak wyglądać powinno.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux - ten kierunek zdecydowanie polecam, sama robiłam 3 szkolenia i po prostu wiem, jak ogromne ma to znaczenie. Trzeba stale pracować nad swoimi umiejętnościami, rozwijać je, wtedy docelowo można wejść na naprawdę fajny poziom. A jak to wszystko wykorzystacie? To już zależy od was.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux polecam pod każdym względem. Tam naprawdę wszystko odbywa się na wysokim poziomie i po prostu zdecydowanie warto uderzyć w ten kierunek. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Oczywiście szkolenia są bardzo długie i wymagające, zatem nie dla każdego. Ale jeśli pytanie o najłatwiejszą drogę do nauczenia się zawodu to łatwiejszej po prostu nie znajdziecie.

Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero początkująca - zamierzam wziąć udział w szkoleniu zawodowym w Beauty Lux. Jak proponujecie to rozegrać, żeby wszystko odbyło się na poziomie? Tzn. żebym dała radę nadążyć za wszystkim? Od razu na start zawodowe? Wiem, że ludzie chwalą, ale mam wątpliwości, czy dam sobie radę.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux - jak najbardziej, ale szkolenia po prostu muszą być zawodowe i zaawansowane, żeby miały sens. Działam z nimi już dosyć długi i doskonale wiedzę, jakie są tutaj efekty. Trzeba po prostu solidnie pracować nad swoimi umiejętnościami. A czy od razu szkolenie zawodowe? Jeśli macie chociaż podstawy to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Również potwierdzam Beauty Lux - to najlepszy kierunek.
Szkolenie trwa kilka tygodni, zdaje się, że to było 160 godzin zegarowych. Dużo, ale czego oczekiwać, jeśli to ma być przygotowanie zawodowe? Nie ma co ukrywać, że to najlepsza droga do tego zawodu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...