Forum Uroda

Stylizacja paznokci

~dzorczq

~dzorczq

Ja ;-) Mam za sobą szkolenie w New Nails, 2 lata pracy w salonie kosmetycznym, a przed sobą marzenia o prowadzeniu własnego salonu.
A jak tam u was?
Jesteście zadowolone ze swojego dochodu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Adda99

~Adda99

tylko jedno szkolenie Ci wystarczyło? ile ono trwało? Miałas do czynienia wczesniej z profesjonalną stylizacja paznokci jeszcze przed swoim kursem? Ja chce zrobi taki kurs, ale do tej pory robiłam pazurki tylko sobie wiec za duzo doswiadczenia nie mam. Na co twój pracodawca zwrocił uwagę jak Cie zatrudniał? Ja za to uczyłam się w Select wizażu a planuje zrobic jeszcze taki kurs paznokci i bede sie rozglądać dopiero na rynku za pracą.A czy certyfikaty z kursow licza się u pracodawców czy raczej tylko umiejetnosci i doswiadczenie?
~MeryMacom

~MeryMacom

Najczęściej manikiurzystka zajmuje się stylizacją paznokcia. Warto raz na jakiś czas udać się do takiego salonu i pozwolić na to, aby zajęto się profesjonalnie naszymi pazurkami.
~esperanza94

~esperanza94

Ostatnio postanowiłam pójść na kurs kosmetyczny do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie :)

~Wdzieczna

~Wdzieczna

Po części wypowiedzi - nie wiadomo po co. Ja byłam w tej samej szkole i wybrałam ją na podstawie rekomendacji.
Nie wyobrażam sobie akurat szkolenie wybierać przypadkowo, bez zastanowienia - przecież to nie ma sensu.
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Raczej ta ostatnia pozycja, a przecież nigdy dobre szkolenie na pewno nie będzie tanie, bo specjalista musi jakąś konkretną kasę za swoje usługi dostać.
Bardzo tanie szkolenie może oznaczać, że uczy ktoś, kto nie ma o tym pojęcia.
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Grupa na szkoleniu powinna liczyć max 4 osoby, a im mniej jest tych osób tym lepiej. W ten sposób po prostu prowadzący szkolenie mogą wiedzieć czasu poświęcić
poszczególnym osobom.
~Wdzieczna

~Wdzieczna

To było jakoś wybitnie tanie? Nie czytałaś o szkoleniu nic wcześniej? Bo jakoś średnio mi się chce wierzyć, że te szkolenia zawsze były idealne, a dopiero w tym jednym
przypadku było fatalnie ;-)
~Tinkerbell

~Tinkerbell

JEstem kosmetyczką z wykształcenia a do tego skończyłam szkolenia z OPI
~tatiana

~tatiana

Nie myślałaś nad jakimś własnym zakładem w centrum miasta?
~Sanczeska

~Sanczeska

Kiedyś sama próbowałam sobie robić różne wzory na paznokciach ale jakoś nie bardzo chciało mi to wychodzić. Nie mam chyba do tego zbyt dużego talentu. Teraz zdecydowanie bardziej wolę iść do kosmetyczki.

~monka66

~monka66

A ja nie umiem zrobić na swoich paznokciach niczego :) Ale z drugiej strony jak by każdy tak umiał to takie zdolniachy jak Wy, nie miały by z czego żyć :D
~pokada

~pokada

Beauty lux i szkolenie zawodowe. Nie ma łatwiejszego sposobu na osiągnięcie czegoś zawodowo. Tutaj macie konkret, bez bzdur. Idziecie na szkolenie, na którym was wszystkiego nauczą, ale oczywiście to, jaki osiągniecie poziom, bezpośrednio zależy od was samych. Działacie.