Forum Ślub

Ile kosztowało Was wesele

~Ikwinna

~Ikwinna

Cześć. Ile wyniosła Was impreza weselna? Ile kosztowało Was zorganizowanie imprezy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~stoniar

~stoniar

U nas ślub i wesele w sumie kosztowało 22 tys zł. W sumie nie aż tak bardzo dużo. Może dlatego, że było to wydarzenie na około 60 osób. Z prezentów otrzymaliśmy 14 tys zł, więc w znacznym stopniu cała impreza się nam zwróciła. Ogólnie wiele osób z tego co wiem bierze pożyczki na wesele:
https://pozyczkaportal.pl/kredyt-wesele/
Nie pochwalam tego rozwiazania ale jeśli ktos już ma pożyczyć pieniądze to niech najlepiej porówna sobie oferty takich pożyczek aby się nie wtopić....

~iza888

~iza888

Jak ja brała ślub musiałam dopożyczyć ponad 15 000 zł i wtedy skorzystałam z oferty pożyczek ratalnych https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-ratalne/ które pozwoliły uzyskać wygodny kredyt przez internet spłacany na dogodnych warunkach. Dziś pożyczka ratalna jest spłacona i jeśli mam potrzeby to wracam do swojego portalu po pożyczki online.

~sońka_s

~sońka_s

my założyliśmy budżet 25 tysięcy i tak też udało nam się zmieścić. Pomocne okazały się dziewczyny z Pracowni Artis, które znalazły rozwiązania któe pomogły nam bez spędzania snu z powiek wszystko dopiąć w detalach i wyszło super.