Skocz do zawartości
Forum

Brak masturbacji a zdrowie mężczyzny


Gość Jacek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ty masz jakąkolwiek wiedzę na temat raka?Mam tylko pytanie czy twardsze jądra mogą być spowodowane większą ilością spermy w jądrach.Ja jakoś nie wale od 2 miesięcy i staje mi bez problemu,więc następnym razem odpowiedz mi na pytanie.I pytam jeszcze raz czy twardsze jądra mogą być spowodowane większą ilością spermy w jądrach?
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Dzieciaku, cwaniakujesz jak gimbus z Downem. Wygoogluj termin "prostatyzm" a dowiesz się o gruczolaku i raku.Oświecenie dla wszystkich płci męskiej:
sperma to mieszanina plemników i zawiesiny sterczowej i nie przebywa w jądrach. Jądra tylko produkują plemniki a nie spermę. Wygoogluj termin prostata, a dowiesz się więcej.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki:
Tydzień temu byłem u lekarza z powodu bólu jądra.Powiedział że 2 małe wezełki są tego przyczyną i że jestem szczupły.Wykonał mi USG i wszystko wyszło ok.Potem miałem zrobione badania krwi i moczu.Gdy jądra przestały mnie boleć wydały mi się twardsze.Przez cały ten czas nie masturbuje się (2 miesiące)Czy twarde jądra mogą być spowodowane tą wstrzemięźliwością od masturbacji?

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem na oczy.W sprawach jąder jest tak że badania usg bez zarzutów krwi taak samo moczu tak samo.Tylko wydaje mi się że mam twarde jądra.Ta sytuacja nauczyła mnie czegoś.1 Diagnoz w necie jest 10000000000000000000000... na jeden temat.Ci co piszą że coś mi dolega i podają chorobę nie mają racji.Już nigdy nie będę szukał diagnoz w forum i wam też odradzam.Powodzenia życzę i do zobaczenia :) Kkuku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...