Skocz do zawartości
Forum

Czemu mężczyźni korzystają z usług prostytutek?


Gość Trick

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie tylko po co "fajny facet" , który korzysta na bokach , w ogóle wchodzi w związek małżeński zobowiązując się żonie do wierności?? Uważam, że jeśli ktoś jest tak poligamistyczny, że tego nie chce kontrolować... to nie powinien pchać się w stabilne związki. Ze względu na osobę, która kocha, by jej nie ranić, nie zdradzać. Zdrada to coś obrzydliwie niskiego i prymitywnego jak dla mnie. Nie chciałabym żyć u boku prymitywa.

Odnośnik do komentarza
Gość Pani Maria

Panowie, nie tylko od Was odwracają się Wasze kochane żony.... i biedacy musicie skorzystać z usług.... . Panowie, też często nie możecie i zostawiacie nas kobiety same sobie... . Czy my też powinnyśmy iść na bok? Większość przecierpi w milczeniu... , popłacze w poduszkę... . Są też takie, które chętnie nawiążą kontakt z innym, co przerodzi się w romans...

Odnośnik do komentarza
Gość obciagarabytom

pracuje w agencji, wiec znam temat. musze tylko zaznaczyc, ze my dziwki jestesmy czystsze niz niejedna zona tutaj sie wypowiadajaca. smutne, ze nie znacie tematu i sie wypowiadacie. ja sie boje, ze Jakis zonaty facet zarazi mnie jakims swinstwem, dlatego robie wszystko tylko w gumce

Odnośnik do komentarza
Gość Niechciany

Mam 26 lat. Ja byłem w życiu tylko 4 razy u prostytutki. Byłem ponieważ chciałem spróbować seksu a nie miałem dziewczyny. Dalej jestem samotny i nie śmiały. Kobiety uprawiają seks jak są w związku a ja mam w sobie coś takiego że nie chce się związać z kobietą która nie jest dziewicą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...