Skocz do zawartości
Forum

Czy mam za dużego penisa?


Gość bs...ud

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inzynierek

Śmiech na sali te komentarze. Na wstępie radze czytającym odjąć po 3/4 cm od każdej wypowiedzi naciąganej. A wszystkie te głupie gimnazjalistki wypisujące, żeby koles zapodał numer bo ma wielkiego to logiczne jest, że nie miały jeszcze f**ta w ręku. Wiadomo przecież, że najważniejsze jak się nim posługuje facet, a nie ile ma. Zresztą sredni rozmiar w polsce to 14 cm. A ja nie słyszałem jeszcze nigdy, żeby ktoś tyle miał na forach. Ja mam 190 wzrostu i 22 lata i mam około 17 cm i już bez kompleksów sądzę, że to sporo szczególnie, że dzięki uprawianiu wielu sportów potrafię robić to godzinami. Prawdziwa poważna kobieta nigdy nie napisze, że 22 cm to mega. Po pierwsze takie penisy to rzadkość w świecie, a ponadto to już jest wada rozwoju i takiego czegoś to nawet nie włoży się do końca, żeby nie uszkodzić kobiety. Z tego co mi wiadomo faceci mający 13-14 cm potrafią już dobrze zaspokoić dziewczynę. Śmiać mi się chce kiedy czytam o 18-22. Szczególnie kiedy czuć gimnazjalistą na odległość.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

~Inzynierek
Śmiech na sali te komentarze. Na wstępie radze czytającym odjąć po 3/4 cm od każdej wypowiedzi naciąganej. A wszystkie te głupie gimnazjalistki wypisujące, żeby koles zapodał numer bo ma wielkiego to logiczne jest, że nie miały jeszcze f**ta w ręku. Wiadomo przecież, że najważniejsze jak się nim posługuje facet, a nie ile ma. Zresztą sredni rozmiar w polsce to 14 cm. A ja nie słyszałem jeszcze nigdy, żeby ktoś tyle miał na forach. Ja mam 190 wzrostu i 22 lata i mam około 17 cm i już bez kompleksów sądzę, że to sporo szczególnie, że dzięki uprawianiu wielu sportów potrafię robić to godzinami. Prawdziwa poważna kobieta nigdy nie napisze, że 22 cm to mega. Po pierwsze takie penisy to rzadkość w świecie, a ponadto to już jest wada rozwoju i takiego czegoś to nawet nie włoży się do końca, żeby nie uszkodzić kobiety. Z tego co mi wiadomo faceci mający 13-14 cm potrafią już dobrze zaspokoić dziewczynę. Śmiać mi się chce kiedy czytam o 18-22. Szczególnie kiedy czuć gimnazjalistą na odległość.

Brawo !

Odnośnik do komentarza

Jestem studentem na uniwersytecie jagiellońskim i mieszkam w akademiku mam na brzuchu sześciopak i wygrałem na loterii pół miliona mam wielkiego penisa 29 cm długości dziewczyny idą zemną do luzka a potem z niego uciekają co mam zrobić???

Odnośnik do komentarza

~Adam1346
Jestem studentem na uniwersytecie jagiellońskim i mieszkam w akademiku mam na brzuchu sześciopak i wygrałem na loterii pół miliona mam wielkiego penisa 29 cm długości dziewczyny idą zemną do lózka a potem z niego uciekają co mam zrobić???

rada: oswoić dziewczynę, wytłumaczyć, że seks będzie cacy i zastosować pierścień żelowy na penisa redukujący długość do optymalnej 15cm. W seksszopach coś takiego powinno być. Ostatecznie taki pierścień można zrobić samemu ze styropianu. Inna metoda: dziewczyna w pozycji jeźdźca sam reguluje i czuje ile może wpuścić do pochwy., by nie odczuć bólu.

Odnośnik do komentarza
Gość wielki siurek

największym kalectwem dla mężczyzny ze zbyt dużym chu*em, to możliwość omdlenia na dupie. Tak, tak, duży penis, by stanąć zabiera krew mózgowi, a bez jej optymalnej ilości mózg wyłącza świadomość. Taki koleś robi sobie wstyd, a dziewczynie i wstyd i kłopot, bo musi wzywać pogotowie ratunkowe. Starsi mężczyźni z tegoż powodu na dupie dostają wylewu & zawału.

Odnośnik do komentarza
Gość propozycja

mam dla ciebie robotę w Janowie Podlaskim. Twój siurek akurat nadaje się do zaspakajania rocznych klaczek. Za jeden numerek dostaniesz 100 zł, ale musisz się ubezpieczyć, bo niektóre podczas wytrysku kopią prosto w jaja, i możesz zaryć nosem w gówno. Podaj e-mail, to się umówimy, i pszyjadem po ciebie bryczkom

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...