Skocz do zawartości
Forum

Skrępowanie przed pissingiem


Izunia36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aaaaaaah

sama szukam wpisów na ten temat. to jest chore, jak kogoś może podniecać sikanie na kogoś?????? przecież to smierdzi, a jak ktos ma jakas chorobe? a w toalecie też kogoś podnieca sik w sedesie? bleeeeee, jak pomysle o takim czyms to mi sie niedobrze robi. serio, takiej dewiacji nie moge zrozumiec, a gow^% też was podnieca> smierdzace resztki zgnilego jedzenia z czlowieka>? cos ochydnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Uwielbiam

~Andżelika1980
Jakieś 5 lat temu mąż podczas piwkowania w zaciszu domowym wrócił z WC i zapytał czy wiem jaki jest mocz po takiej ilości piwa.
Zapytałam w jakim sensie. On stwierdził że nie ma zapachu i smaku.
Podskoczyłam jak oparzona czy spróbował!!!
Odpowiedział TAK bo zawsze zastanawiał się jak to jest uprawiać sex z siusianiem.
W pracy zapytałam koleżanki psycholożki o to czy z nim jest wszystko w porządku. Ze zdumieniem wysłuchałam, że to niegroźny fetysz, który jest tzw. normą i w żaden sposób nie jest groźny. Hmm, postanowiłam poczytać o tzw. urynofilii.
Mąż zdziwił się, że sama rozpoczęłam temat w domu. Rozmawialiśmy długo, on powiedział, że mocz nie ma zapach i prawie smaku po dużej ilości piwa, a wtedy wypiliśmy zaledwie po trzy piwka.
Faktycznie sama to sprawdziłam, ale zastanawiało mnie co jest, co może być przyjemnego w nasikaniu drugiej osobie do ust. Nie umiałam sobie tego wyobrazić.
Pewnego sobotniego wieczoru dziwnie patrzyliśmy się na siebie. Kiedy poszłam za potrzebą mąż poszedł za mną, patrzył jak siusiam, podłożył dłoń i był bardzo podniecony.
Nasz sex po kilku latach małżeństwa był ok., ale nie było euforii i motylków w brzuchu.
Zaczęliśmy się całować, zaczęłam pieścić go oralnie, on mnie podniósł zaczął tam lizać i nie przeszkadzał mu w ogóle zapach i smak wtedy jeszcze dość wyraźnego moczu.
Jak zobaczyłam jego silne podniecenie, samej mi się to udzieliło. Szybko poszliśmy do sklepu po piwko. W domu zaczęliśmy pić i się kochać, długa gra wstępna i delikatne pieszczoty nie wskazywały na późniejszą perwersyjną zabawę, ale oczywiste było, że pissing tego wieczoru będzie dominującą zabawą podczas tego kontaktu.
Mąż poszedł do ubikacji i jak wrócił stwierdził, że już jest gotowy. Poszłam się wysiusiać i również zauważyłam, że mój mocz jest bezwonny i jakoś zupełnie mnie nie brzydził.
Zaczęliśmy ostry sex. Z początkiem w sypialni, później w salonie i na końcu w łazience.
W pewnym momencie mąż powiedział aby na niego nasiusiała. Zrobiłam to bez wahania. On zwariował!!!
Pod koniec mojego siusiania na jego całe ciało i penisa nagle on zbliżył się i podczas siusiania zaczął mnie tam lizać.
Nie wytrzymałam i poprosiłam o to samo. Opróżnił na mnie cały pęcherz, ciepły płyn i świadomość skąd wypływa podniecił mnie bardziej niż kiedyś sperma.
Od tego czasu nasz sex jest inny a doznania o wiele silniejsze.
Pissing uprawiamy przynajmniej raz w tygodniu. Potrafimy bawić się tak kilka godzin i mimo upływu prawie pięciu lat nadal nas to kręci i mamy dzięki temu coraz większą ochotę na siebie.
Tym, których to kręci, proponuję dużo płynów, aby się przepłukać i do dzieła! Nie ma się czego wstydzić. To cudowne doznania i niepowtarzalna rozkosz.

Ja mam podobne doswiadczenie z moja partnerka. Kiedys zaczelismy kochac sie pod prysznicem i ona nagle zaczela przepraszac, bo musi sie wysikac, a ja poprosilem aby zrobila pod prysznicam a wtedy zwariowalem i zaczalem ja lizac tam i spijac jej piss i oboje maksymalnie sie podniecilismy, a nasz seks juz nigdy nie byl taki sam. A smak po duzej ilosci plynow jest super i zapach tez.
Kazdemu polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Uwielbiam

Ohhh
Tak tez to dziala na mnie, czuc w ustach i na twarzy cieplo jej piss-u jest fantastyczne i chyba nic nie podnieca tak bardzo. Jak moge pic (nie tylko bezbarwny i bezzapachowy) plyn z jej cipki to stoi mi jak drag, a potem to kazda pozycja i chec zrobienia dobrze jest nasza - piss jest super i co wazne ja nie oczekuje ze ona bedzie chciala moj. Po prostu uwielbiam smak i wszystkie inne odczucia a dodatkowym benefitem jest jak ona tez chce.
Jezeli ktos sie boi, lub ma ideologiczne “ale” to radze sprobowac, w najgorszym wypadku powiecie, ze to straszne. Dla nas to bylo wielkie odkrycie jak urozmaicic zycie seksualne.

Odnośnik do komentarza

Jak się wstydzisz to sama się nie odblokijesz albo %%%%Na  odwagę albo inaczej ja swoją odbkokowałem jak wróciliśmy z imprezy ona zaraz zasnęła A ja przywiozłem się do niej rano no wiadomo co było ? wielkiego wyboru nie miała i w ten sposób blokada pękła tera nie ma problemu A nawet sama do tego wraca 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...