Skocz do zawartości
Forum

Skrępowanie przed pissingiem


Izunia36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madlen87

Mój były kiedyś mnie do tego namawiał dłuższy czas. Zgodziłam się, byliśmy pod prysznicem i nagle mnie zatkało. Tzn.nie mogłam tego zrobić. 2 raz już nie próbowałam, mimo tego,że on chciał. Stwierdziłam, że to nie dla mnie.

Ale jeśli Ty tego chcesz no to wydaje mi się, że najlepiej spróbować w wannie lub pod prysznicem - na początku.

Odnośnik do komentarza
Gość kaśka02

sugerujecie, że można to też robić w łóżku? A weź to później posprzątaj... no chyba że aż tak się można lubować w tych aromatach, że sprzątanie nawet nie wchodzi w gre... dla mnie masakra i jedno wielkie NIE

Odnośnik do komentarza
Gość 01234567890

daleko szukać sadyzm, masochizm, dendrofilia......
akrotomofilia, − fetyszem jest okaleczone lub zdeformowane ciało partnera,
apotemnofilia − fetyszem jest własne okaleczone ciało (zob. też samookaleczenie),
sthenolagnia − fetysz związany z odczuwaniem satysfakcji seksualnej w przypadku obcowania z wyrzeźbionymi mięśniami,
więc nie wiem czy pissing jes tak najgorszy

Odnośnik do komentarza

I dobrze, nie ma co robic na przekor sobie, poczekaj troche, oswoisz sie z ta mysla itp i zrobisz kiedy bedziesz gotowa - nic na sile, to ma byc przyjemnosc a nie obowiazek. Sprobujcie moze tak jak wspomniana carry zaproponowala - on zamknie oczy a Ty wylejesz mu na klatke piersiowa lekko ciepla herbate :)

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...