Skocz do zawartości
Forum

Penis


Gość xXKamilXx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do buraka

to jest dobra długość, ale do kopulacji z młodymi klaczkami w Janowie Podlaskim, by nie ciamkały pizdami.. Napisz do nich, a zatrudnią cię, i za jedną kopulację zarobisz 100zł, nie mówiąc już o rozkoszy w postaci wytrysku/orgazmu. Tylko uważaj by cię jakaś nie kopnęła w jaja, bo zaryjesz nosem w gówno. Kumasz mały buraku?

Odnośnik do komentarza
Gość xXKamilXx

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.. .

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

niedrogie i ciemne dziecko, wielki chuj potrzebuje dużo krwi by stanąć., więc zabiera krew mózgowi. W związku z tym, jeżeli by ci jakaś dziefcyna dała wsadzić takiego długiego siurka do pizdy, to mógłbyś zemdleć na dupie. Ona by się wystraszyła, zadzwoniła po pogotowie i narobił byś se siary. Rada: idź do chirurga i niech ci go obetnie do 14-stu cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...