Skocz do zawartości
Forum

Jak to możliwe że po zabiegu obrzezania chłopak ma przedwczesny


Gość Isanab

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemów z erekcja, wiadomo mi tylko o tym wczesnym wytrysku. Jeszcze nie byliśmy w łóżku ale mówił mi i zastanawiam się czy warto iść z nim bo nie chce mieć traumy i chce żeby mój 1 raz był fajny. Zdążyłam już zauważyć przy okazji innych kontaktów seksualnych że podniecenie u mnie rośnie bardzo powoli.
Obrzezanie miał dawno temu. Czy przyczyną mogą być papierosy? On dużo pali.Jesli tak to może nakłonić go do ograniczenia czy to coś da?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Dziewczyno, jeżeli mu siurek staje, ma wytrysk, to wszystko OK, i se dupy nie zawracaj głupimi pytaniami.
Rada: spuszcza si się do cipki tyle razy aż Ty osiągniesz orgazm.
Ponieważ statystyczna kobieta , żeby osiągnąć orgazm wymaga aż 10-ciu minut szorowanie penisem w pochwie, a statystyczny menszczyzna leje spermą już po 2. minutach, to z obliczeń wynika, że musi szorować 10 minut. Jeżeli będziesz potrzebować dłuższego rżnięcia, to niech dokończy dildem lub językiem, ostatecznie palcem serdecznym zwanym zastępcą członka. Pamiętajcie o umyciu genitalii
i rąk, używaniu lubrykantów poślizgowych, oraz po seksie wzięciu prysznica.
Obrzezanie otępia doznania seksualne, zatem powinno nastąpić opóźnienie wytrysku. Ten twój chłopak musiał nie myć siurka skoro przyrósł mu napletek do główki i musiał poddać się obrzezaniu. Goń go teraz do mycia siurka, zarówno po diurezie jak i przed i po seksie, bo mu znowu coś pszyrośnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...