Forum Seks

Oziębłość seksualna mojej dziewczyny

~Rozmo

~Rozmo

Nie wiem jak z nią o tym rozmawiać. *Kochanie nie dostaję od ciebie dostatecznie dużo czułości. Chciałbym żebyś bardziej mnie pieściła gdy się kochamy*? No przecież tak nie powiem. Nie chcę jej sprawić przykrości, ale też powoli mnie to zabija, bo z tym seksem jest zdecydowanie coś nie tak.

Czy to ze mną jest coś nie tak i potrzebuję jakichś dziwnych rzeczy, mam jakieś nierealistyczne wymagania, jakieś niezaspokojone potrzeby czy moja dziewczyna nie potrafi mi okazać czegoś, czego tak bardzo potrzebuję. Co myślicie? Co byście zrobili?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kielczyk

~Kielczyk

Nie powinna się obrazić jeśli tak byś jej powiedział. Dużo zależy w jakiej formie jej to powiesz. Ale mógłbyś jej zasugerować coś w stylu
Kochanie chciałbym dzisiaj trochę dłużej :) Może jakaś gra wstępna.
Poza tym może warto byłoby obejrzeć sobie razem jakis film porno? Nie mówię tutaj o ekstremalnych filmikach, ale na przykład o serii emanuelle . Takie coś potrafi naprawdę rozgrzac. Poza tym czy ona lubi seks? Czy odczuwa orgazm? Dbasz o jej odczucia?
Może fajnie byłoby kupić jakieś gadżety erotyczne w stylu żeli czy wibrator. Są stosowane podczas gry wstepnej

~rimi

~rimi

Popieram wypowiedź powyżej. Myśle,ze warto byłoby porozmawiać z dziewczyną. [Piszesz,ze jesteście ze sobą już dlugo i jesteście sobie bliscy. Widocznie nie jesteście skoro wstydzicie się ze sobą rozmawiać. Próbowałeś może wypróbować na niej sex elixir? Hiszpańska mucha, niektórzy wierzą w to niektórzy nie jednak sama przetestowałam i na mnie akurat działa i to całkiem nieźle.Wypróbuj na niej.

~Kielczyk

~Kielczyk

Oho o tym chciałem również wspomnieć. Seksem warto jest się bawić, a wydaje mi się, ze dziewczyna chce po prostu seks odbębnić i mieć spokój. Tak wiec w pewnym sensie CIę rozumiem,ze nie chce Ci się uprawiać seksu.Seks to nie tylko stosunek ale również i czułość. Jak u Was z seksem oralnym? Czy ona go lubi? Proponuję kupić jeszcze taki specyfik jak libi gel. Zwiększa odczucia w strefach intymnych i ma się o wiele wieksze odczucia, odczuwa się lepszą przyjemność.

~rozmo

~rozmo

Zaproponuje jej chociaż jeśli mam być szczery to nie wiem czy jej się to spodoba bo mam wrażenie, ze niewiele co na nią działa. Na początku wszystko było super i były fajerwerki, ale z czasem zaczynało się robić coraz gorzej, a dzisiaj to już w ogóle jest masakra, bo w ogóle nie mam ochoty na seks z nią. Mam ochotę na seks, na bliskość, ale gdy myślę, że miałbym to robić z nią, to wszystko mi przechodzi. Myślę o innych dziewczynach. Choć bardzo ją kocham.Nie widzialem tych rzeczy w sklepach. Znajdę gdzieś stacjonarnie?

~typeke

~typeke

seks oralny===nie kazda kobieta wezmie to narzedzie do geby-kobiety wiekszosc to obrzydza to nie jest do tego przeznaczone obrzydliwe.

~ŚmiesznyBalonik

~ŚmiesznyBalonik

Bo kulturalny facet się obrzeza i wtedy jego sprzęt nie obrzydza partnerki. To żałosne, żeby być nie obrzezanym...

~rimi

~rimi

W sklepach znajdziesz raczej jedynie żele durexa czy unimila. Zarówno sex elixir jak i libi gel zamawiałam sobie przez internet. Fajne ale minusem tutaj jest na pewno ich dostepność. Ale warto.