Skocz do zawartości
Forum

Problemy z seksem


Gość Gość312

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wraz z dziewczyna mamy po 22 lata jestesmy ze soba od 5 miesiecy jest to dla nas obojga pierwszy zwiazek i od 2 miesiecy zaczelismy uprawiac seks. W trakcie przebijania blony byly nie lada problemy bo dziewczyna nie dosc ze ciasna to blona zrobila sie jakby grubsza i robilismy kilka podejsc poniewaz dziewczyna z bolu nie mogla wytrzymac. Od przebicia blony uprawialismy seks 8/9 razy i za kazdym razem dziewczyna twierdzi ze mimo tego ze mocno czuje w sobie mojego czlonka kiedy sie porusza itp to w ogole nie czuje z tego przyjemnosci ze dla niej jest to jak bym sie ocieral o skore. Wymiary mojego czlonka w erekcji to 12cm dlugi i 12cm obwodu zgiety w ksztalt banana, czy problem tkwi we mnie? Zanim zaczelismy uprawiac seks dlugo trwaly nasze pieszczoty nawet do godziny, od kiedy zaczelismy uprawiac seks nasze pieszczoty trwaja 5 min z hakiem czasami do 10 min az do momentu kiedy dziewczyna bedzie mokra i zaczynamy seks. Dodam ze dziewczyna ostatnio powiedziala ze u niej w domu seks traktowano jako cos zlego i do tego dziewczyna ma problemy z zaufaniem do facetow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...