Skocz do zawartości
Forum

Orgazm dopiero po 30 minutach seksu oralnego


Gość Tifi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to aby nie za długo? Nie raz zastanawiam się czy nie męczy się za długo mój partner. Niby rozmawiałam z nim żeby przy seksie oralnym był delikatny, ale za każdym razem jakby zapomina. Czy na miejscu było by instrułować go w trakcie? Gorzej że wstydzę się mówić co sprawiło by mi przyjemność. Pewnie efekt wychowania w bardzo katolickiej rodzinie gdzie temat seksu był tabu. Pytam was na forum jak to jest u was kobiety. Po jakim czasie przeżywacie orgazm?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet 44

30 minut, to stanowczo za długo! Szorstki język może ci zrobić ranę i ból!!!!
Kup dildo i lubrykant KY, przypnij mu je do bioder i pewnie nie narobi ci szkody w łechtaczce i pochwie.
Swoim penisem nie wyzwoli ci orgazmu, ale pluton żołnierzy to tak.
Nadajesz się do burdelu, możesz zarobić dużo szmalu!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ORGAZMY

męski orgazm=wytrysk nasienia. Statystyczny czas tarcia, po którym następuje wytrysk, to 2-3 minut.
kobiecy orgazm = lubricatio, inaczej obfite wydzielenie śluzu. Statystyczny czas tarcia o łechtaczkę i punkt G, po którym następuje orgazm, to 10 minut.
Ponieważ statystyczny mężczyzna za szybko leje spermą i mu penis flaczeje, to należy tak wytrenować organizm i tak zdrowy prowadzić tryb życia, by w 10-ciu minutach
3 razy się spuścić, wtedy kobieta osiągnie 1 orgazm. Pytanie: czy 3 orgazmy mężczyzny trza leczyć, debilnie pierdoląc tu na forum, że się zmaga z przedwczesnym wytryskiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...