Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa a wiek


Gość Megawunsz9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megawunsz9

Cześć. Chciałbym się spytać co do rozmiaru penisa w zależności od wieku.
Mam 15 lat i wciskając narząd do pomiaru do kości łojowych osiągam 17 centymetrów i patrząc na ten realny rozmiar wychodzi około 14.5cm.
1. Czy mogę liczyć się z tym że rozmiar mojego przyrodzenia w okresie życia w którym jeszcze rośnie
(nie wiem jaki wiek jest w pewnym stopniu apogeum rozmiaru penisa) ulegniee powiększeniu o jeszcze te 3cm?
2. Chciałem zrobić te rozciąganie, ale wydaje mi się że tracenie na grubości względem długości to non sens.
Czy sądząc że rozciąganie penisa powoduje utratę jego grubości mam rację?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze rośniesz tak więc jest szansa na to, ze penis się powiększy bo rośnie do 18 roku życia jednak nie sądzę aby powiekszył się o 3 cm. Raczej nie, może o centymetr bo jednak zakończyłeś już stadium rozwoju. Można byłoby pokusić sie o powiekszenie tabletkami penilarge,ale polecam poczekać do 18 roku życia.

Odnośnik do komentarza
Gość koniuszy 29

drogi chłopcze, trenuj aż osiągniesz długość penisa 25 cm, wyślij na dowód zdjęcie, a zatrudnimy cię do zaspakajia rocznych klaczek, którym jusz pizdy ciamkajom, na widok ogiera.. Masz szansę zarobić 100$ za każde pokrycie rocznej klaczki. Pokrycie równoznaczne jest z uspokojeniem się klaczki, czyli, że pizda nie będzie ciamkać i wydzielać śluzu.
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
poniewasz w sfoim poście urzyłeś ciekawego określenia, to wyjaśnij co to jest ta kość łojowa

Odnośnik do komentarza
Gość Megawunsz9

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Nie, jest to naturalny środek i ma w sobie naturalne składniki. Tak wiec nie powinien zaszkodzić. Powód jest tutaj ten, że penis autora jeszcze rośnie, tak więc nie wiem czy jest tutaj sens używania dodatkowych środków powiększających.

Odnośnik do komentarza

Tutaj Ci nikt nie doradzi. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Jedna osoba może liczyć na powiększenie 3 cm, druga 1 cm. Na pewno trzeba się tutaj nastawić na dłuższą kurację, bo penilarge pomaga jedynie w przypadku jak bierze się tabletki przez dłuższy czas. Po drugie wszystko tutaj zależy od konkretnej osoby. Bo jedna osoba lepiej zareaguje na środek, druga trochę gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...