Skocz do zawartości
Forum

Smród z penisa


Gość butlipan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Zauważyłem, że po zjedzeniu ryby mój penis śmierdzi rybą. Nawet po kąpieli. W inne dni jest różnie, też czasem śmierdzi ale moczem, nie rybą. Jak się zastanowiłem to kilka lat temu też tak było a teraz jem więcej ryb i częściej to zauważam. Na penisie nie ma jakichś zmian. Jak trzeba to staje normalnie, z rana czasami też ale nie zawsze. Dodatkowo różnie mam z oddawaniem moczu. Czasem sikam kilkanaście razy dziennie pełnym pęcherzem, czasem kilka razy normalnie, czasem nie dam rady opróżnić do końca i za pół godziny idę kolejny raz. Dodam że mam dopiero 22 lata. Co może być przyczyną? Jest na to jakiś lek bez recepty lub suplement lub co ogólnie z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość do młodzieńca

Po każdej diurezie myj siurka przy ściągniętym napletki i hartuj zimną wodą. To samo rób po każdym wytrysku czy to do pochwy czy do dłoni. Pij soki Gersona, oczyszczając tym organizm z toksyn. Szczegóły polecam na
www.vademecum-zdrowia.cba.pl Koniecznie adres wpisz na górny pasek, bo nie znajdziesz strony.

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.. .

Odnośnik do komentarza
Gość wiadro420

jeszcze większy smród leci z pizdy trzymającej w sobie spermę i własny śluz, przez kilka godzin bez umycia.
Ten smród ma "zapach" zgniłych śledzi!!!
Byłem świadkiem, jak za kobietą wyglądającą na dzifkę, inna w sędziwym wieku, głośno rzekła: oooo fabryka śledzi poszła.
Apel: myjcie genitalia przed i po seksie, bo narazicie się na pośmiewisko.

Odnośnik do komentarza

~onkaY
Kilka lewatyw dziennie wyeliminuje smród penisa.

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
aleś ty onka debilna, lewatywa może wyeliminować zapach gówna ale nie rozkładającej się spermy i śluzu bądź na żołądzi & pochwie.. Nie słyszałam,żeby chłop płukał lewatywą penisa. BUUUAAAAHHHAA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...