Skocz do zawartości
Forum

Sex analny


Leotiana

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się ciągle nad jedna kwestią. Jestem zdrowa w okolo ciąży (niedawno) miałam badania na HIV, od 10 lat mam jednego partnera i jestem pewna, że nie zdradza mnie wiec wiem też, że on również nie jest nosicielem tego wirusa. Zastanawia mnie wiec czy będąc zdrowi, nie majac innych partnerów możemy sami siebie zarazic jakims cudem tą chorobą poprzez sex analny, czy jest to w naszym przypadku bezpieczna forma aktywnosci?

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

skoro jesteście zdrowi, to o wirusie HIV nie może być mowy, bo go nie macie, a z powietrza się nie weźmie, bo i skrzydeł nie ma by przyfrunąć do Waszych dup..
Niemoja, i niezbyt mondra babo, w okolicach odbytu bytuje wirus brodawczaka, i jest niedość, że rakotwórczy, to skazuje na wygląd małpy, gdyż cała morda obrośnięta zostaje brązowymi brodawkami.. Jeżeli pragniecie analem wygryźć małpy z ZOO i zająć ich miejsce, to kopulujcie analnie. Miłego. Notabene, wirus brodawczaka jest tak samo groźny, czyli śmiercionośny jak wirus HIV

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Dlaczego decydujesz się na tak ryzykowną i śmierdzącą formę seksu? Jest kaleką seksualną, czyli nie możesz osiągnąć orgazmu waginalnego? Twój kopulant w luźnej twojej pochwie nie może się spuścić, zatem szuka ciaśniejszej dupy, i smród wcale mu nie przeszkadza?
Powinnaś poznać trochę fizjologii seksu i wiedzieć, że odbytnica nie ma połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w mózgu, zatem czystego orgazmu być nie może.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...