Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją, 18 lat i te sprawy...


Gość NieStary

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i od jakoś ponad tygodnia nie mogę uzyskać pełnej erekcji nawet, gdy na łóżku leży naga dziewczyna wyginająca się w łuk... Wcześniej nie było problemów, przyszło to teraz nagle, nie moge uzyskac pełnej erekcji, baa postawić go do połowy to problem... Nie wiem co mam robić... Porannych erekcji też brak... Iść do seksuologa? Brać tabletki na potencje?? Help :/

Odnośnik do komentarza
Gość Strangerso

Problem jest rozumiem od tygodnia, tak? Jesli tak to jeszcze nie ma powodu do stresu bo na razie to zbyt krótki czas aby myśleć o ewentualnej chorobie. Zaburzenia erekcji mogą miec podłoże zarówno psychogenne jak również i organiczne. Polecam ograniczyć masturbacje bo może być onna czynnikiem powodującym problem z erekcją. Jeśli chodzi o tabletki to również mozna spróbowac ale te z L argininą a nie z sildenafilem.

Odnośnik do komentarza

Czyli warto będzie na początek spróbować z tabletkami tak? Bo myślałem nad wizytą u seksuologa, bo warto jednak jak najwczesniej rozwiązywać problemy... Tymbardziej ze ten jest bardzo nie na miejscu, a ja jestem nimfomanem noi cóż... Po tym można wywnioskować czemu... Im szybciej to wróci do normy tym lepiej, bo to stało się nagle z dnia na dzień... Ot tak sobie -_-

Odnośnik do komentarza
Gość Strangerso

Sildenafil nie jest bez powodu na receptę. Tabletki takie mogą również szkodzić i moim zdaniem nie ma sensu brać ich w sytuacji jak l arginina może podziałać. A ta nie ma skutków ubocznych takich jak bóle głowy czy problemy z ciśnieniem jakie może powodować sildenafil. Na początek polecam cum on. Dobry skład, dobra cena. Różnica powinna sie pojawić już po tygodniu, Jesli nie pomoże to pozostaje seksuolog.

Odnośnik do komentarza

Witaj, wiem ze swojego doświadczenia, że problem może być dosyć krępujący. Ja obecnie zażywam suplement diety w tabletkach, który zapewnia silne podniecenie seksualne :) Zażywasz tabletkę godzinę przed stosunkiem, aby przez kolejne ~2h cieszyć się doskonałą dyspozycją i maksymalną przyjemnością, link skąd kupiłem: gg.gg/napotencje

Odnośnik do komentarza

Czy przypadkiem problem nie jest tutaj natury psychologicznej? Leży obok Ciebie naga dziewczyna, chcesz jak najlepiej wypaść oraz ją zaspokoić i stresujesz sie tym,ze nie zdołasz i że członek Ci opadnie. A im bardziej sie stresujes to tym opadanie członka jest szybsze. Polecam niewielka dawke alkoholu aby sie wyluzować (ale z umiarem, pól piwka albo lampka wina wystarcza). I tak jak tutaj osoba powyżej pisze cum on.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest sens iść do seksuloga na początku. Pewnie przypisze Ci jakiś sildenafil albo coś takiego... Kup sobie tabletki bez recepty jak tutaj chłopaki piszą, a jak nie podzielają to wtedy będziesz zastanawiał się nad zapisaniem się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

ponieważ impotencja to choroba naczyń krwionośnych, to najpierw zbadaj przepływ krwi w tętnicach udowych, a w ogóle poziom cholesterolu, Być może zdrowy tryb życia poprawi sytuację. Wyguglaj "hormon prostacykliny", a zrozumiesz o co biega.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...